Інтерфакс-Україна
01:46 19.05.2025

Трамп побажав Байдену якнайшвидшого одужання

1 хв читати

Президент США Дональд Трамп побажав своєму попереднику Джозефу Байдену швидкого та успішного одужання.

"Меланія та я з сумом почули про нещодавній діагноз Джо Байдена. Ми висловлюємо наші найтепліші та найкращі побажання Джилл та родині, а Джо бажаємо швидкого та успішного одужання", - написав Трамп в соцмережі Truth Social.

Як повідомлялося, у 46-го президента США Джозефа Байдена діагностували агресивну форму раку.

Джерело: https://truthsocial.com/@realDonaldTrump/posts/114530973523345791

ОСТАННЄ

МЗС Чехії: Україна належить до Європи, але наша підтримка не була і не буде карт-бланшем для будь-яких дій уряду

Обмеження незалежності українських антикорупційних органів ускладнює шлях України до ЄС – МЗС Німеччини

Генпрокурор про те, чи є справи на Кривоноса і Клименка: не досліджував це питання

Качка: Україна готова вжити подальших законодавчих заходів для забезпечення відповідності стандартам ЄС

СБУ повідомила про підозру п’ятьом російським генералам за обстріли правобережжя Херсонщини

Генпрокурор: Найближчими днями Гусакову заочно оголосять підозру

СБУ затримала агента ФСБ, який створив мережу схронів з вибухівкою для терактів на Дніпропетровщині

Українська делегація прибула до Туреччини, розпочала зустрічі з турецькою стороною в Анкарі, ввечері у Стамбулі пройде зустріч з РФ - джерело

Ситуація з законом по НАБУ/САП може негативно повпливати на подальші кроки щодо членства в ЄС - директор фонду "Відродження"

Голова АРМА стосовно закону про НАБУ/САП: Держава здійснила вірні кроки, в країні наводиться лад

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА