Інтерфакс-Україна
19:51 11.06.2025

Сербія готова долучитися до відновлення "одного-двох українських міст або регіону" для підтримки народу України - Вучич

1 хв читати
Сербія готова долучитися до відновлення "одного-двох українських міст або регіону" для підтримки народу України - Вучич

Президент Сербії Александр Вучич висловив готовність взяти патронат над відновленням "одного-двох українських міста або регіону", щоб конкретно продемонструвати українцям підтримку.

"Я хотів би отримати вашу підтримку, президенте Зеленський, щоб взяти одне-два міста або один невеликий регіон, який ми можемо відновити. І я думаю, що це було б дуже важливо для людей в Україні, якби вони отримали чітку та дуже конкретну підтримку", - сказав він на 4-му саміті "Україна-Південно-Східна Європа" в Одесі у середу.

Вучич подякував президенту Володимиру Зеленському за запрошення на саміт та висловив сподівання, що "ми зможемо зробити хоча б трохи більше для українського народу без великих слів та всього іншого".

"Я думаю, що ваш народ справді цього заслуговує", - додав президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голову фінкомітету Ради Гетманцева звинувачують у плагіаті в дисертації

ППО знешкодила вночі 93 з 126 ворожих дронів, є влучання на 10 локаціях

Генпрокурор Кравченко підтвердив оголошення підозри Труханову

Четверо людей постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Хафер залишився головою оновленої наглядової ради "Укрзалізниці", його заступником став ексдепутат Лещенко

РФ здійснила масовану атаку по цивільній інфраструктурі Одещини, пошкоджено енергетичні та транспортні об’єкти

У Києві двох чоловіків судитимуть за вимагання $500 тис. за "продаж" керівної посади в держпідприємстві НААН

РФ атакувала об’єкт критичної інфраструктури в центрі Чернігова

Окупанти за добу втратили 1 150 осіб та 81 од. спецтехніки

Російський агент отримав 15 років ув’язнення за коригування атак по Миколаєву – СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА