Інтерфакс-Україна
09:42 16.06.2025

Фінляндія вперше приймає навчання НАТО "Атлантичний тризуб-25"

1 хв читати
Фінляндія вперше приймає навчання НАТО "Атлантичний тризуб-25"
Фото: Pixabay

Фінляндія вперше приймає у себе тристоронні навчання НАТО Atlantic Trident 25 ("Атлантичний тризуб-25"), які розпочинаються в понеділок за участю військово-повітряних сил США, Великої Британії та Франції.

"Атлантичний тризуб-25" - спільні тристоронні навчання ВПС, які зазвичай проводяться раз на два роки. Це перший випадок, коли навчання проводитимуться за межами цих трьох країн", - повідомляє пресслужба ВПС Фінляндії.

Навчання відбудуться з 16 по 27 червня. Загалом у навчаннях візьмуть участь понад 40 літаків і близько 1000 осіб особового складу, йдеться в повідомленні.

Крім фінських винищувачів F/A-18 Hornet, винищувачів США F-35A Lightning II, F-15E Strike Eagle і літаків-заправників KC-135 Stratotanker, у навчаннях візьмуть участь винищувачі Typhoon із Великої Британії, винищувачі Rafale, літак-розвідник E-3F AWACS і транспортний літак A400M із Франції. Задіяні також армійські вертольоти NH90 і підрозділи протиповітряної оборони.

Польоти здійснюватимуться з баз у райони між Рованіємі, Куусамо, Куопіо, Ювяскюля, Тампере та Оулу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Громадян Великої Британії у Ізраїлі закликали зареєструвати свою присутність у британському МЗС

Україна та ЄС розпочали двосторонню зустріч у межах скринінгу законодавства в сфері довкілля, клімату та цивільного захисту - Міндовкілля

Киян попередили про загрозу ворожих БпЛА

ЄС продовжив санкції проти Росії, накладені у відповідь на незаконну анексію Криму

Депутати допускають призначення одного із урядовців послом у США, у Чернишова заявили, що чутки не коментують

ЦАХАЛ наніс удар по військовому центру зв’язку в Ірані

Канада на саміті G7 оголосить про новий пакет допомоги Україні

Через ворожий авіаудар по Купʼянську 2 мирних мешканці постраждали, ще троє могли загинути – прокуратура

Трамп вважає можливими нові санкції проти Росії

Європейські лідери G7 провели координаційну зустріч перед відкриттям саміту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА