Інтерфакс-Україна
12:29 24.06.2025

Мер Дніпра Філатов повідомив про одного загиблого внаслідок ворожої атаки

1 хв читати
Мер Дніпра Філатов повідомив про одного загиблого внаслідок ворожої атаки

Російські окупаційні війська завдали ракетного удару по місту Дніпро, попередньо відомо про одного загиблого, є руйнування. повідомив мер Дніпра Борис Філатов.

"Після чергового ворожого обстрілу у Дніпрі постраждали 14 шкіл та дитячих садків. Понівечило також міську лікарню та поліклініку. Є значні руйнування у приватному секторі. Попередньо є один загиблий. Також уже підтверджено, що зачепило й поїзд №52 Одеса-Запоріжжя", - написав він у телеграм у вівторок опівдні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Збагачувальна фабрика ДТЕК на Донеччині знов атакована ворогом

Нідерланди та Україна обговорили подальшу підтримку для літаків F-16

Рух поїздів на ніжинському напрямку здійснюється під резервними тепловозами, частина поїздів прямує об’їзними маршрутами – УЗ

У застосунку Резерв+ не можна буде отримати послуги чи оновити документ у четвер вночі

Рада дозволила передавати земділянки колишнім власникам зруйнованого майна без торгів на період воєнного стану

В Києві завершується форум оборонних індустрій DFNC: захід прийняв близько 2000 учасників із понад 20 країн світу

Навчальні заклади Одеси з четверга повертаються до очного навчання – міськрада

Президент призначив двох членів ВРП

Верховний суд залишив у силі заочний вирок пропагандисту — фронтмену гурту "Джанго"

УЧХ поділився досвідом реагування на війну в штаб-квартирі Іспанського Червоного Хреста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА