Інтерфакс-Україна
08:06 02.07.2025

ВАКС розгляне запобіжний захід помічнику нардепа Касая Дмитру Пархісенку у справі про розтрату понад 27 млн грн - ЦПК

1 хв читати
ВАКС розгляне запобіжний захід помічнику нардепа Касая Дмитру Пархісенку у справі про розтрату понад 27 млн грн - ЦПК

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) цього тижня розгляне клопотання про обрання запобіжного заходу Дмитру Пархісенку — помічнику народного депутата від фракції "Слуга народу" Геннадія Касая.

Як повідомляє Центр протидії корупції (ЦПК) у Телеграм, Пархісенку повідомлено про підозру у справі щодо заволодіння понад 27 млн грн Міністерства оборони.

За версією слідства, посадовці двох підрозділів Командування Сил логістики ЗСУ забезпечили перемогу у тендері на закупівлю шин для двох фірм, подавши також пропозиції низки підставних компаній для створення видимості конкуренції. Більш вигідні пропозиції інших учасників, як стверджується, або викривлювали, або ігнорували.

"Помічник Касая, за даними НАБУ, забезпечував комунікацію між учасниками злочинної змови та сприяв безперешкодній оплаті за укладеними контрактами", — йдеться в повідомленні ЦПК.

Внаслідок реалізації схеми Силам логістики ЗСУ завдано збитків на суму 27,3 млн грн.

Касай є членом парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, а також — одним з авторів законопроєкту, що передбачає амністію за порушення при закупівлях зброї.

Раніше племінник народного депутата фігурував у скандалі щодо постачання неякісних зимових курток для ЗСУ, унаслідок чого було переплачено 6,5 млн доларів. Згодом стало відомо, що племінник та донька Касая придбали нерухомість у Дубаї на понад 1 млн доларів.

Джерело: https://t.me/fuckcorruption/3961

ОСТАННЄ

Ще один конгресмен США обурений призупиненням поставок зброї Україні

Ворог атакував Одесу БпЛА, пошкоджені житлові будинки - Кіпер

Пентагон надає Трампу рекомендації щодо військової допомоги Україні - речник

АЗК "Укрнафти" несуттєво постраждала від вибухів на трасі М06 і продовжує працювати у штатному режимі

ЗСУ ліквідували понад 120 окупантів на Покровському напрямку, всього на фронті 140 боїв - Генштаб

До 24 зросла кількість постраждалих через вибух на трасі М-06 на Житомирщині

Три ЛЕП пошкоджені внаслідок вибуху на Житомирщині, без світла 735 помешкань

Конгресмен США закликав адміністрацію Трампа прояснити ситуацію щодо призупинення постачання зброї Україні

ЄС та Китай провели 13-й стратегічний діалог, обговорили війну в Україні, геополітику та торгівлю

Зеленський: розраховуємо на голос американського бізнесу в наших відносинах зі США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА