Інтерфакс-Україна
15:17 08.07.2025

Глава МЗС Туреччини: Росія готова до третього раунду переговорів, відповідь України очікується

1 хв читати
Глава МЗС Туреччини: Росія готова до третього раунду переговорів, відповідь України очікується
Фото: https://www.memurlar.net/

Міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан заявив, що РФ готова до третього раунду переговорів у Туреччині, а також прокоментував можливість саміту лідерів України, Росії, США та Туреччини, повідомляє портал memurlar.net у вівторок.

За словами Фідана, "найближчим до миру моментом для Росії та України були переговори в Стамбулі". Він зазначив, що Росія готова до третього раунду переговорів, а відповідь України ще очікується.

Він також прокоментував можливий саміт лідерів, зазначивши, що "новим" у саміті лідерів є те, що на відміну від минулого, ніхто, включаючи Путіна, не бачить проблеми в тому, щоб зібратися разом зі своїми нинішніми партнерами.

"Немає жодних проблем з тим, щоб пани Трамп, Путін, Зеленський і наш президент (Ердоган – ІФ-У) зібралися разом", - сказав Фідан.

Як повідомлялось, 2 червня Фідан прокоментував другий раунд переговорів між Україною та РФ у Стамбулі, зазначивши, що "Переговори пройшли в конструктивній атмосфері, і сторони зробили крок вперед у питаннях, узгоджених на першій зустрічі. У сфері гуманітарних обмінів вони домовилися про нові категорії та більшу кількість обмінів", - написав Фідан у соцмережі Х, згадавши також про "обмін меморандумами" і підготовку до зустрічі лідерів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський провів нараду з Умєровим щодо посилення виробництва дронів та реформ в оборонній сфері

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА