Інтерфакс-Україна
19:10 14.07.2025

Климпуш-Цинцадзе про конференцію у Римі: Варто говорити не про відновлення, а про реформи

2 хв читати
Климпуш-Цинцадзе про конференцію у Римі: Варто говорити не про відновлення, а про реформи

Сьогодні, щоб Україна змогла вистояти у війні, варто говорити не про відновлення, а про стійкість і реформи, вважає голова комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе (фракція "Європейська солідарність").

"Ми знову чуємо про великі цифри, гучні анонси, але перед тим, як про це предметно говорити, треба детально все проаналізувати. Поки це на рівні гарних розмов… Цінуючи підтримку партнерів, вважаю, однак, що зараз першочерговим є питання безпеки, а далі вже все інше. І зараз мало б йтися не про відновлення, а насамперед про стійкість і реформи, які критичні для того, щоб ми вистояли у війні. Але ми бачимо, що українська влада рухається у зворотному напрямку", - сказала Климпуш-Цинцадзе агентству "Інтерфакс-Україна", коментуючи результати Міжнародної конференції з питань відновлення України-2025 у Римі.

За словами Климпуш-Цинцадзе, конференція відбувалася на сумному тлі непризначення керівника БЕБ і за участі Чернишова (віцепрем’єр-міністр - міністр національної єдності України Олексій Чернишов, якому повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем та одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі для себе та третіх осіб - ІФ-У).

"Це поганий дзвіночок про перспективи нашої ефективності та спроможності опиратися ворогу. У таких умовах розмови про відновлення стають дедалі гіпотетичними. Тим часом про поразку України західні медіа, на жаль, уже говорять як про реальну можливість… Тож ми зайняті зовсім не тими речами у вирішальний момент", - зазначила народна депутатка.

Вона також повідомила, що фракція "Європейська солідарність" зробила запит про реальні результати попередніх конференцій із відновлення України.

ОСТАННЄ

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА