Інтерфакс-Україна
10:01 21.07.2025

В Києві в результаті нічних ударів загинула людина, семеро постраждали

1 хв читати
В Києві в результаті нічних ударів загинула людина, семеро постраждали
Фото: ДСНС Києва

У результаті ворожої атаки на Київ вночі в понеділок, 21 липня, є загиблий та постраждалі, повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

"Унаслідок ворожої атаки на столицю одна людина загинула, 7 постраждали, в тому числі 15-річна дівчина. Госпіталізували пʼятьох постраждалих, двом медики надали допомогу на місці", - написав Кличко в телеграм-каналі.

За даними голови Київської міської військової адміністрації Тимура Ткаченка, унаслідок обстрілу постраждали шість районів міста.

"Найбільше ударів припало на Дарницький район, там загорілися дитячий садок, супермаркет, складські приміщення та інші нежитлові споруди. У Шевченківському районі пошкоджено багатоповерховий житловий будинок. Вибуховою хвилею та уламками вибито вікна, понівечено квартири. Пошкоджено вхід на станцію метро "Лукʼянівська", - написав Ткаченко в телеграм-каналі.

У Солом’янському районі столиці частково зруйновано адміністративну будівлю, спалахнули склади, також зафіксовані незначні пошкодження у Голосіївському, Дніпровському та Святошинському районах в основному через падіння уламків.

"Всі служби на місцях. Ми на постійному зв’язку з керівниками районів, ліквідовуємо наслідки та допомагаємо постраждалим", - додав Ткаченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Метінвест" проведе збори на деяких своїх окупованих підприємствах із підсумками за 2023-2024рр.

Директор НАБУ: троє наших співробітників, в яких проходили обшуки, отримали тілесні ушкодження, але не змогли їх зафіксувати

Голова Київської обладміністрації анонсував зведення нових будинків на 360 квартир в Гостомелі замість зруйнованих

Рада підтримала законопроєкт про різні строки стратегічного планування для тилових та прифронтових громад

Міносвіти затвердило типову освітню програму для учнів із тимчасово окупованій території

Директор НАБУ: вітаємо контррозвідувальні заходи СБУ, але подібні дії не можуть бути підставою для знищення антикорупційної інституції

Глави МЗС України та Франції відвідали Харків та обговорили посилення ППО

Керівник САП: працівники СБУ, які проводять перевірку дотримання законодавства про держтаємницю, доступу до матеріалів справ не отримували

Прем’єрка України заявляє про необхідність нової програми з МВФ у разі затягування війни – Bloomberg

Мін’юст, Міноборони та Мінветеранів запустили соцпроєкт для підвищення правової обізнаності захисників та їхніх родин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА