Інтерфакс-Україна
16:44 21.07.2025

Багами відмовили РФ в роботі тіньового танкерного флоту під їх прапором – Єрмак

1 хв читати
Багами відмовили РФ в роботі тіньового танкерного флоту під їх прапором – Єрмак
Фото: https://www.president.gov.ua/

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак повідомив про відмову Багамських островів дозволяти танкерам російського тіньового флоту ходити під їх прапором.

"Багами офіційно позбавляють російський танкерний флот прапора. Це удар не тільки по схемах обходу санкцій, але й по всій російській економіці, яка тримається на тіньових потоках нафти й газу. РФ намагалася заховати свою присутність у світових водах під чужими прапорами, фіктивними власниками. Але навіть ці лазівки перекривають", - написав Єрмак в Телеграм в понеділок.

Він відзначив, що масштабний тиск на логістику РФ триває і надалі посилюватиметься. "Ми разом із партнерами робимо все, щоб російські танкери, що фінансують війну, опинилися в ізоляції. Це ще один фронт нашої спільної боротьби", - додав Єрмак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти вдарили "Молнією" по Харкову, наслідки уточнюються

Мер Києва оголосив додаткову винагороду для фахівців, які відновлюють Київ після обстрілів

Малюк: йду з посади глави СБУ з гордо піднятою головою, залишаюся в системі Служби

РФ двома ракетами та чотирма дронами знищила вантажний та пошкодила поштовий термінали "Нової пошти" під Харковом

Щонайменше 12 000 людей загинули в результаті репресій в Ірані – ЗМІ

Федоров назвав серед своїх досягнень в уряді 5 місце України у світі за рівнем розвитку цифрових держпослуг

Сибіга анонсував екстрене засідання ОБСЄ через російськи удари

Зеленський вніс до Ради подання про призначення Федорова міністром оборони

Суд продовжив арешт Шуфричу з можливістю внесення застави в 33 млн грн

Зеленський доручив СЗР надати партнерам нову інформацію щодо російського намагання розширити танкерний флот

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА