Інтерфакс-Україна
20:04 13.08.2025

Кошта: ЄС має намір тісно співпрацювати з США задля миру, а припинення вогню – необхідний крок до переговорів

1 хв читати
Кошта: ЄС має намір тісно співпрацювати з США задля миру, а припинення вогню – необхідний крок до переговорів
Фото: https://x.com/antoniocostapm

Президент Європейської ради Антоніу Кошта говорить про намір Європейського союзу тісно співпрацювати з США задля припинення війни, яку проти Україна веде Росія, і припинення вогню залишається пріоритетом як крок до змістовних переговорів.

Про це він написав у середу на своїй сторінці в соцмережі Х. Зважаючи на те, що Кошта відпочиває на півдні Франції, президент Емманюель Макрон запросив його взяти участь у зустрічах VTC з форту Брегансон.

"Дуже корисні сьогоднішні розмови щодо України між Президентом США, Президентом України Зеленським та європейськими лідерами напередодні важливої двосторонньої зустрічі на Алясці. ЄС має намір тісно та в єдності співпрацювати зі США, щоб припинити агресивну війну Росії та забезпечити справедливий і тривалий мир", - написав президент Європейської ради.

Він запевнив, що ЄС готовий зробити свій внесок. "Досягнення припинення вогню залишається пріоритетом як необхідний крок до змістовних переговорів з Україною", - додав Кошта.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фестиваль "Bouquet Kyiv Stage" стартував в Києві

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді ухвалити закон щодо включення ГУР МО до окремих суб’єктів державної авіації - нардеп

Матернова про саміт Трампа-Путіна: Україна хоче миру, але не будь-якою ціною

Сибіга: завдяки спільній трансатлантичній силі можна досягти гідного миру

Трамп: Важливішою за двосторонню зустріч з Путіним буде тристороння за участі Зеленського

В українському полоні понад сто громадян з 32-х країн світу, без урахування росіян

Поранення та травми, отримані військовими в полоні, прирівнюються до бойових

Президент Аргентини готовий докласти особистих зусиль до гарантій безпеки для України

Польські прикордонники затримали українських залізничників, які в'їхали до Польщі у стані алкогольного сп'яніння

У Дружківці оголошено обов'язкову евакуацію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА