Інтерфакс-Україна
05:43 18.08.2025

У ДТП з автобусом на Хмельниччині постраждали 16 людей, серед них діти

1 хв читати

На Хмельниччині біля села Міцівці внаслідок ДТП за участі автобуса постраждали 16 людей, з них двоє дітей, повідомляє поліція Хмельницької області.

"Сталося зіткнення автомобіля "Hyundai Santa Fe" під керуванням 41-річного жителя м. Полонне та автобуса "Mercedes-Benz Sprinter", за кермом якого перебував 55-річний житель села Богданівці Хмельницької міської громади", - ідеться в повідомленні.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 17 серпня близько 16:30 поблизу села Міцівці Новодунаєвецької громади.

Внаслідок аварії водій автобуса та його 15 пасажирів, з них двоє дітей, отримали тілесні ушкодження. Медики госпіталізували потерпілих до Дунаєвецької багатопрофільної лікарні.

Джерело: https://www.facebook.com/policia.Khmelnytskoi.oblasti/posts/pfbid02e1NhRVCM1Hgp3F4EdwpsQanaiVedTeHUrfSZaniiuEJMikSLXKwHM22hETd3HcZHl

ОСТАННЄ

Моді подякував Путіну за телефонний дзвінок

"Київтеплоенерго" подало понад 11 тис. позовів до суду на боржників

З моменту завершення опалювального сезону борг киян за тепло і гарячу воду зменшився лише на 7% і складає 6,5 млрд грн

Зеленський домовився з Трампом про купівлю США українських дронів, це буде фінансуванням внутрішнього виробництва

Зеленський після розмови з Трампом: питання територій залишимо для зустрічі між мною і Путіним

Зеленський: це була найкраща наша зустріч з Трампом

Зеленський про зустріч з Трампом: неприйнятних рішень не відбулось, кожен зробив свою роботу

Зеленський домовився з Трампом про купівлю США українських дронів, це буде фінансуванням внутрішнього виробництва

Питання гарантій безпеки будуть формалізовані на папері за 7-10 днів, вони включають пакет американської зброї на $90 млрд – Зеленський

Зеленський після розмови з Трампом: питання територій залишимо для зустрічі між мною і Путіним

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА