Інтерфакс-Україна
19:26 19.08.2025

У Харкові завершені аварійно-рятувальні роботи у 5-поверховому житловому будинку

1 хв читати
У Харкові завершені аварійно-рятувальні роботи у 5-поверховому житловому будинку
Фото: https://t.me/dsns_telegram/

Аварійно-рятувальні-роботи у 5-поверховому житловому будинку в Індустріальному районі Харкова, плшклжєеному внаслідок ударі російських дронів вранці 18 серпня, завершені.

"На місці ворожого обстрілу працювало 140 рятувальників та 39 одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки з Харківського, Волинського, Житомирського, Луганського, Закарпатського гарнізонів ДСНС. Також були залучені піротехнічні, кінологічні розрахунки та психологи ДСНС. Загалом від завалів розчищено понад 1500 м кв. внутрішніх приміщень житлового будинку, вивезено біля 500 м куб. будівельного сміття та металевих конструкцій", - повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Харківській області.

Як повідомлялося, внаслідок ударів російських безпілотників вранці 18 серпня по житловому кварталу Харкова загинуло 7 мирних мирних мешканців, у тому числі 2 дітей. Ще 24 (серед яких 6 дітей) зазнали травм і поранень. Двох людей вдалось врятувати.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський відзначив державною нагородою "Національна легенда України" видатних діячів культури, спорту та науки

У Запорізькій області внаслідок артобстрілу загинула 46-річна жінка

Ткаченко не виключив дозволу нічних перевезень у таксі у Києві, але лише "законно, під жорстким контролем та відповідальністю"

Уряд схвалив проєкт закону про Нацбюро розслідувань аварійних подій на транспорті

Прем'єр-міністри України та Естонії домовились про зустріч

Начальники генштабів НАТО підтвердили підтримку України

Ізраїльські військові приступили до захоплення міста Газа

Трохи більше 17 МВт УЗЕ приєднано до мереж в Україні на тлі 3ГВт виданих на це техумов

"Нафтогаз" продовжує роботу в Костянтинівці попри постійні обстріли та зруйновану будівлю облгазу – СЕО

План Ізраїлю щодо захоплення Гази призведе до катастрофи, вважає Макрон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА