Інтерфакс-Україна
11:44 22.08.2025

"Нафтогаз" та Equinor підписали меморандум про співпрацю – Корецький

1 хв читати
"Нафтогаз" та Equinor підписали меморандум про співпрацю – Корецький
Фото: https://www.facebook.com

Група "Нафтогаз" та норвезька компанія Equinor підписали меморандум про співпрацю, повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький.

"Підписали меморандум з норвезькою Equinor – глобальним нафтогазовим мейджором з передовою експертизою в розвідці та видобутку. Документ передбачає обмін досвідом і технологіями, які допоможуть у розвитку та модернізації Групи "Нафтогаз", – написав Корецькй у Facebook у п’ятницю.

За його словами, "Нафтогаз" разом із Equinor планує запуск навчальних програм для керівників та технічного персоналу, а також для фахівців з ESG та декарбонізації.

Він уточнив, що найближчим часом буде створено спільну робочу групу для визначення пріоритетних проєктів.

"Ми цінуємо підтримку з боку Equinor. Впевнений, що наша подальша співпраця буде взаємовигідною та успішною", – зазначив СЕО "Нафтогазу".

Під час "Години запитань до уряду" в парламенті у п’ятницю міністерка енергетики Світлана Гринчук повідомила, що "Нафтогаз", який нещодавно отримав EUR0,5 млрд кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку на закупівлю газу, веде переговори з Європейським інвестиційним банком про кредитування таких закупівель.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони Півдня України: через ворожі атаки загинули двоє людей, 14 зазнали поранень

Пошукові роботи в селі Юречкова в Польщі завершено, поховань не виявлено - УІНП

ВАКС частково задовольнив апеляцію Мін’юсту та стягнув в дохід держави активи колишнього нардепа від Партії регіонів

"Чернігівобленерго" повідомляє про влучання в енергетичний об'єкт вночі

Ворог атакував 116 БпЛА, збито 83, зафіксовано влучання 30 ударних безпілотників

Держприкордонслужба: Причина розформування підрозділу Касьянова – це відсутність підтверджених уражень російських обʼєктів

Генштаб зафіксував впродовж доби 231 бойове зіткнення

Сили безпілотних систем уразили за добу 834 ворожі цілі

Кількість постраждалих внаслідок атаки російських дронів на Харків за попередніми даними зросла до чотирьох осіб

Окупанти втратили впродовж доби 1090 військовослужбовців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА