Інтерфакс-Україна
11:50 23.08.2025

В окупованому Калиновому Алчевського району знищено трьох окупантів та їх техніку – ГУР

1 хв читати

Головне управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР) повідомляє про знищення трьох російських окупантів на території тимчасово окупованого селища Калинове Кадіївської міської громади Алчевського району Луганської області 22 серпня в результаті вибуху.

"Детонація відбулась на подвір’ї одного з будинків, де перебували шестеро російських загарбників з їхнім військовим транспортом… Внаслідок вибуху знищено два ворожі пікапи з кулеметами, УАЗ "буханку", завантажену боєкомплектом, а також троє російських окупантів. Ще двоє загарбників ― важкі "300", - повідомляється в телеграм-каналі ГУР в суботу.

Повідомляється, що знищені окупанти у 2022 році брали безпосередню участь у скоєнні воєнних злочинів у місті Буча Київської області, а на окупованій частині Луганської області виконували функцію мобільної групи протиповітряної оборони для прикриття від повітряних атак облаштованої неподалік будинку ворожої військово-ремонтної бази.

ОСТАННЄ

Сибіга розповів про енергоініціативи для України від партнерів, зокрема, зі Швеції, Словаччини та Молдови

Трамп заявив, що обстрілів Києва з боку РФ не було останніми днями, бо він попросив про це Путіна

Раді рекомендують ухвалити закон щодо скасування візових вимог для іноземців-волонтерів

РФ використовує релігію для виправдання війни проти України – омбудсмен

В Києві без тепла лишається 454 житлові будинки, переважно в ж/м Виґурівщина-Троєщина - мер

У Кривому Розі загинула жінка, постраждали ще троє цивільних через атаку БпЛА

"Укренерго" в останній робочий день тижня обмежуватиме електроенергію в усіх регіонах України протягом доби

Батьки київських школярів отримують повідомлення про відновлення навчання з 2 лютого очно чи дистанційно

У Резерв+ 30 січня з опівночі до 2 години ночі можуть бути недоступні послуги через технічні роботи - Міноборони

Каллас: Росія у чорному списку через ризики відмивання грошей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА