Інтерфакс-Україна
15:42 24.08.2025

Зеленський: Є позитивні результати на Донбасі

1 хв читати
Зеленський: Є позитивні результати на Донбасі
Фото: Генштаб ЗСУ

На сьогодні є позитивні результати на Донбасі, усі деталі повідомить головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, заявив президент України Володимир Зеленський.

"І зараз, в цей День Незалежності, я окремо хотів би ще подякувати нашим воїнам. У них є дуже хороші результати в далекобійних ударах, всі це бачать. І сьогодні у нас є, я вважаю, дуже-дуже позитивні результати на Донбасі. Хороші сюрпризи для російських, я думаю, що головком повідомить пізніше всі деталі", - сказав Зеленський під час спільної пресконференції з прем’єр-міністром Канади Марком Карні у Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Венс пояснив слова Трампа про можливе відновлення ядерних випробувань необхідністю підтримувати боєздатність арсеналу

Лубінець закликав працівників ТЦК та громадян діяти виключно в межах закону

У Запорізькому районі помер один із постраждалих внаслідок російської атаки

У Запорізькому районі зазнали поранень двоє чоловіків через атаку дроном

Командувач СБС оголосив набір у свої підрозділи, планує закрити 15 тис вакансій

Рух ХАМАС передав ізраїльтянам тіла двох заручників - ЦАХАЛ

Державна митна служба: Вибух стався на митному посту "Укрпошти" на Київській митниці, відправлення йшло на експорт з України

Нові жертви окупантів на Донеччині: 2 загиблих і 9 поранених

РФ думає про те, як продавати свої підприємства в Європі, оскільки вони не зможуть працювати - Зеленський

Росіяни нанесли удари по Слов'янській ТЕС, дві людини загинуло, п'ятеро постраждали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА