Інтерфакс-Україна
08:13 25.08.2025

Україна та Канада обговорили розширення промислової співпраці та військову допомогу

1 хв читати
Україна та Канада обговорили розширення промислової співпраці та військову допомогу
Фото: https://t.me/ministry_of_defense_ua

Міністр оборони України Денис Шмигаль зустрівся з міністром оборони Канади Девідом Макгінті, подякувавши за пакет військової допомоги на суму 1 млрд доларів США, який включає дрони, боєприпаси та багатосторонні ініціативи.

"Також цінуємо внесок Канади у розмірі близько 500 млн доларів США в програму PURL для закупівлі американського озброєння для України", – повідомив Шмигаль.

Під час зустрічі сторони обговорили розширення промислової співпраці, зокрема інвестиції для спільного виробництва дронів: "Ми обговорили розширення промислової співпраці, зокрема інвестиції для виробництва дронів разом з Україною. Вдячний Канаді за системну підтримку, яка посилює Україну та наших захисників".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська видавнича асоціація закликає дозволити купувати книги за кошти з держвиплати "Пакунок школяра"

Свириденко підтвердила, що її брат проживає за кордоном

Зеленський і Келлог обговорили кроки, які можуть змусити РФ до реальних переговорів

Свириденко та віце-прем’єр Румунії обговорили безпекові питання та євроінтеграцію України та Молдови

Земельна ділянка під меморіальне кладовище офіційно зареєстрована за НВМК - Чабанівська селищна рада

Шмигаль обговорив з віцеканцлером ФРН потреби України у фінансуванні виробництва й закупівлі зброї

Клименко та прем’єр-міністр Норвегії вшанували пам’ять жертв влучання російської ракети у Києві

Трамп переконаний, що Путін уникає зустрічі з Зеленським, бо той йому не подобається

Суд продовжив строк дії покладених на Чернишова обов'язків ще на два місяці

Департамент війни звучить краще, ніж оборони, я не хочу лише оборону, я хочу і напад – Трамп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА