Інтерфакс-Україна
15:08 30.08.2025

ГУР Міноборони України знищило склад вибухових речовин в Тульській області - джерело

1 хв читати
ГУР Міноборони України знищило склад вибухових речовин в Тульській області - джерело

В ніч на 30 серпня силами Головного управління розвідки України було атаковано підземний склад вибухових речовин на території ПАТ "Алексинський хімічний комбінат" у м. Алексин, Тульська обл., РФ.

Як повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в ГУР, на захищеному складі зокрема зберігався піроксиліновий порох (бездимний порох, що використовується у боєприпасах стрілецького озброєння, артилерійських систем та окремих ракетних двигунах).

За повідомленнями у місцевих пабліках, тамтешні мешканці чули гучні вибухи, а за тим до місця події направилися пожежні машини та карети швидкої допомоги.

В ГУР Міноборони зазначають, що робота з нейтралізації ворожого ВПК триватиме й надалі на "всій території т.зв. Росії та поза нею".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Очільник Київської МВА закликав Кличка збільшити фінансування оборони столиці

Зеленський заслухав доповідь командувача СБС Бровді

Сибіга: Єдина політична перешкода для вступу України в ЄС - позиція Угорщини

США послаблюють деякі санкції проти Білорусі, зокрема щодо літаків Лукашенка

Зеленський заслухав доповідь командира ДШВ щодо ситуації в районі Покровська

Підозрюваний до причетності в підриві "Північного потоку" українець Кузнецов оголосив голодування в італійській в’язниці

Шатдаун в США сягнув історичного рекорду з тривалості – посол

Зеленський: Штурмові дії росіян в Покровську – це тиск ворога психологічно на Україну і всіх союзників

Орбан після виступу Зеленського в Брюсселі: Підтримка, яку Україна отримує від ЄС, включає угорські гроші

Жоден з підрозділів Сил оборони України не перебуває в оточенні у Покровсько-Мирноградській агломерації - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА