Інтерфакс-Україна
13:42 02.09.2025

УЧХ продовжує евакуацію цивільних із прифронтових громад Донеччини

1 хв читати
УЧХ продовжує евакуацію цивільних із прифронтових громад Донеччини
Фото: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine

Український Червоний Хрест (УЧХ) продовжує евакуацію цивільних із прифронтових громад Донецькій області.

"Волонтери загону швидкого реагування Українського Червоного Хреста у Донецькій області щодня евакуюють людей із прифронтових громад у безпечніші місця", - повідомив УЧХ у Фейсбуці.

За останні три дні серпня, волонтери провели евакуації людей зі Слов’янська, Лиману, Дробишевого. До роботи долучилися волонтери загонів швидкого реагування з місії "Схід" та "Білі Янголи". Окрім евакуацій, волонтери УЧХ доставили хліб у прифронтові населені пункти та до жителів Миколаївки на Донеччині.

 

ОСТАННЄ

Троє людей, серед них двоє рятувальників, поранені за добу на Сумщині через атаки дронів РФ

Оприлюднені СБУ докази щодо Гусарова стосуються подій, що відбулись задовго до початку його роботи у НАБУ, заявили в Бюро

На Харківщині двоє підлітків підірвалися на ВНП, їх шпиталізовано у тяжкому стані

Кабінет міністрів після ворожого влучення у Будинок уряду провів засідання у Клубі Кабміну

Єрмак провів відеодзвінок з радниками з національної безпеки Великої Британії, Німеччини, Італії та Франції

Оптимізація мережі місцевих судів почнеться з кількох модельних судів – заступниця керівника ОП

"Птахи Мадяра" уразили НПС "Второво" у Володимирській області РФ

Прем'єру Франції винесли вотум недовіри

Відновлено роботу реєстру учасників відбору та виконавців держконтрактів Міноборони

Кабмін затвердив порядок функціонування електронної системи "еРибальство"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА