Інтерфакс-Україна
15:44 08.09.2025

Генсек НАТО відвідає Велику Британію у вівторок для участі у "Рамштайні"

1 хв читати
Генсек НАТО відвідає Велику Британію у вівторок для участі у "Рамштайні"

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте відвідає Велику Британію у вівторок, 9 вересня, повідомляє пресслужба Альянсу.

"Генеральний секретар проведе низку двосторонніх зустрічей та візьме участь у засіданні Контактної групи з питань оборони України", - йдеться у повідомленні.

3 вересня міністр оборони Великої Британії Джон Гілі під час візиту до Києва повідомив, що Тридцяте засідання Контактної групи з питань оборони України (у форматі "Рамштайн") відбудеться наступного тижня в Лондоні.

ОСТАННЄ

Перші пускові установки двох систем Patriot, які Німеччина зобов'язалася поставити, вже передано Україні - Пісторіус

Трамп повідомив, що справою про вбивство українки Заруцької займається ФБР

"Рамштайн" має дати конкретні результати щодо ППО і PURL - Зеленський

Шмигаль на "Рамштайні": Україні потрібні 10 систем Patriot та ракети до них, це терміново

Шмигаль на "Рамштайні" закликав партнерів до фінансування виробництва зброї: є загроза втрати переваги в FPV-дронах на передовій

Стубб та генсек ООН обговорили припинення війни в Україні та реформування ООН

"Київтеплоенерго", готуючись до зими, відремонтувало понад 560 водогрійних котлів

Зеленський привітав прем'єра Норвегії з результатами виборів та подякував за підтримку

Велика Британія профінансує та виробить тисячі далекобійних дронів для України – міністр оборони

Пісторіус на "Рамштайні": Німеччина започаткує нову ініціативу "deep strike" та посилить підтримку закупівлі безпілотників дальньої дії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА