Інтерфакс-Україна
17:31 24.09.2025

У Києві планують реконструювати транспортний вузол біля Південного мосту

1 хв читати

КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва” оголосило тендер на виконання проєктних і вишукувальних робіт для реконструкції транспортного вузла на правобережних підходах до Південного мосту, повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

“Йдеться про ділянку зі з’їздами з вул. Саперно-Слобідської на Столичне шосе”, - зазначається в повідомленні.

Очікується, що виконання цих робіт дасть змогу: розвантажити Південний міст та просп. Науки завдяки перерозподілу автотранспорту, який рухається з Деміївської площі в бік Обухова та у зворотному напрямку, зменшити навантаження на транспортний вузол Столичне шосе – просп. Науки та зменшити потік автомобілів через залізничний переїзд на просп. Науки.

Орієнтовна вартість закупівлі становить 23,9 млн грн.

Прийом пропозицій триватиме згідно з вимогами законодавства про публічні закупівлі з урахуванням вимог, що діють на період воєнного стану.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перші кошти з EUR90 млрд Україна зможе отримати в квітні - Домбровскіс

Рада призначила Шмигаля першим віцепрем'єр-міністром — міністром енергетики

У Києві зафіксовано влучання ворожого БпЛА на подвір'ї приватного домоволодіння – КМВА

Бюджет Міноборони втратив 300 млрд грн, потрібен аудит фінансів для відповіді на запитання виплат військовим – міністр

Голосування за склад Нацради з питань молоді проходить в "Дії"

Єврокомісар Кос: Надання Україні фінпідтримки на EUR90 млрд пов’язане з реформами

Рада продовжила строк дії воєнного стану та проведення загальної мобілізації

"Метінвест" передав військовим "Азову" партію дронів на 214 млн грн, загальна допомога за рік сягнула 600 млн

Рада призначила Федорова міністром оборони

В Офісі Омбудсмана виявили громаду на Закарпатті, яка використала кошти для допомоги ВПО як бізнес

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА