Інтерфакс-Україна
18:09 29.09.2025

Зеленський: Трагедія Бабиного Яру – це приклад того, чому сьогодні світ не може стояти осторонь, мовчки спостерігати за агресією Росії

1 хв читати
Зеленський: Трагедія Бабиного Яру – це приклад того, чому сьогодні світ не може стояти осторонь, мовчки спостерігати за агресією Росії
Фото: https://t.me/svyrydenkoy

Президент України Володимир Зеленський у 84-ті роковини трагедії Бабиного Яру, вшанував пам'ять людей, які загинули внаслідок масових нацистських розстрілів.

"Навіть під час війни ми ніколи не забуваємо про трагедію Бабиного Яру, про трагедію Голокосту. Ця трагедія була великою, тому що світ був дуже повільним і мовчки дивився на агресію фашистів. Трагедія Бабиного Яру – це приклад того, чому сьогодні світ не може стояти осторонь, мовчки спостерігати за агресією Росії", - написав він у телеграмі у понеділок.

Зеленський зазначив, що у Бабиному Яру нацисти вбили близько ста тисяч людей за час окупації. "Вони знищили майже всю єврейську спільноту Києва та представників інших національностей. Вічна памʼять усім жертвам", - додав президент України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти влучили у житовий будинок у Дніпрі – мер

Росіяни вдарили по Кривому Рогу, постраждали 5 людей – ОВА

Найближчими днями в Україні сніжитиме, на дорогах ожеледиця, морози дещо спадуть

Аварійні відключення застосовуються у більшості областей, є знеструмлення у трьох областях після обстрілів – "Укренерго"

УЧХ нагадує: порушення Міжнародного гуманітарного права можуть кваліфікуватися як воєнні злочини

Свириденко: найскладніша ситуація з енергетикою в Києві, Київській, Дніпропетровській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях

МХП розміщує євробонди-2029 на $450 млн під 10,5%, акції подорожчали на 3,4%

Мерц: ми не повинні приймати нову епоху політики великих держав, але самим формувати майбутнє

Перший центр психосоціальної підтримки запрацював у Бердичеві - обладміністрація

Жителі Дружківки та Краматорську загинули внаслідок російський обстрілів за добу – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА