Інтерфакс-Україна
17:41 08.10.2025

Навчальні заклади Одеси з четверга повертаються до очного навчання – міськрада

1 хв читати
Навчальні заклади Одеси з четверга повертаються до очного навчання – міськрада

За рішенням міської Комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) з четверга навчальні заклади Одеси повертаються до очного навчання, повідомила міська рада у середу.

"За рішенням міської Комісії ТЕБ і НС в Одесі вихованці дитячих садків та школярі від завтра повертаються до очного навчання", - йдеться у повідомленні у Телеграмі.

До заочної форми навчальні заходи переходили через прогнозовану негоду в Одесі та області на 8-9 жовтня.

Як повідомлялося, внаслідок зливи 30 вересня в Одесі загинули 10 людей, серед них дитина, багато людей залишилися без майна, було суттєво пошкоджене обладнання, необхідне для проходження опалювального сезону. По допомогу звернулися понад тисяча містян через підтоплення, падіння дерев, відключення електроенергії та шкоду майну. У місті було пошкоджено близько 300 приватних і приблизно 400 багатоквартирних будинків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1220 військовослужбовців - Генштаб

Європейські лідери змогли досягти прийнятного результату - Кислиця

Чехія, Угорщина та Словаччина не будуть задіяні у виконанні рішення саміту ЄС щодо надання Україні EUR 90 млрд кредиту за рахунок бюджету ЄС

Лідери ЄС засудили підтримку війни РФ третіми країнами

ЄС буде посилювати тиск на РФ, 20-й пакет санкцій буде прийнятий на початку 2026 року – висновки саміту ЄС

Держави-члени ЄС мають активізувати військову підтримку України – висновки саміту ЄС

ЄС готовий зробити свій внесок в гарантії безпеки для України – висновки саміту ЄС

Лідери ЄС знову підтвердили непохитну підтримку України – висновки саміту ЄС

Фон дер Ляєн: подібно до репараційного кредиту, Україна поверне кредит тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

Кошта: Україна отримає позику, підкріплену бюджетом ЄС, в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки після виплат репарацій РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА