Інтерфакс-Україна
18:51 10.10.2025

Трамп подякував Путіну за критику рішення нобелівського комітету та оцінку мирних зусиль президента США

1 хв читати
Трамп подякував Путіну за критику рішення нобелівського комітету та оцінку мирних зусиль президента США
Фото: https://nypost.com/

Президент США Дональд Трамп подякував Володимиру Путіну за визнання його зусиль з припинення війн по всьому світі, зокрема, в Україні, та критику рішень нобелівського комітету з присудження нобелівської премії миру.

"Дякую президенту Путіну", - написав Трамп в своїй соцмережі Truth Social у п’ятницю.

До повідомлення президент США прикріпив відеозапис виступу Путіна, де той каже: "Це не мені вирішувати, кому присуджувати нобелівську премію… Були випадки, коли нобелівський комітет присуджував нобелівську премію миру людям, які для миру нічого не зробили, і, на мій погляд, цими рішеннями, вони завдали величезної шкоди авторитету цієї премії".

"Не мені судити, достойний чи недостойний діючий президент США нобелівської премії – я не знаю, але він реально багато робить для того, щоб вирішити такі складні кризи, які тривають десятиріччя. Я вже казав точно, я знаю відносно кризи в Україні – він щиро прагне цього. Щось там вдалося, щось там не вдалося, може, багато чого ще вдасться зробити на основі домовленостей та обговорень в Анкориджі, але він точно старається, точно працює над цими питаннями – питаннями досягнення миру і розв’язання складних міжнародних ситуацій", - додав Путін.

Джерело: https://truthsocial.com/@realDonaldTrump/115350523979849543

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський та президент Чехії обговорили продовження допомоги, зокрема з постачання артснарядів, обмінялися новими ідеями

Мінрозвитку спростувало інформацію про визначення урядом періоду опалювального сезону з 1 листопада 2025р до 31 березня 2026р

УЧХ провів навчання з мінної безпеки для мешканців Сумщини

Інформації щодо постраждалих українців внаслідок зіткнення швидкісних потягів у Словаччині немає - МЗС

США виступили за обмеження розкриття чутливої для України інформації у справі ПАТ "Татнєфть" - Мін’юст

Секретар Одеської міськради від "Слуги народу" може очолити Одесу в разі позбавлення мера громадянства – ЗМІ

Стефанчук та міністерка праці Німеччини обговорили питання фінансової підтримки України

Гетманцев пропонує передбачити базові оклади для викладачів вишів на рівні 30-40 тис. грн в проєкті держбюджету-2026

РФ пошкодила чи зруйнувала майже 2 тис. об'єктів "Сумиобленерго"

Нацполіція за міжнародної співпраці викрила зловмисника на поширенні дитячої порнографії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА