Інтерфакс-Україна
08:18 25.10.2025

Обстріл Києва спричинив затримки громадського транспорту – КМДА

1 хв читати

Унаслідок ворожого обстрілу Києва в ніч на 25 жовтня рух громадського транспорту у столиці затримується, повідомляє пресслужба КМДА.

Через перекриття руху поліцією та роботу підрозділів рятувальників затримуються трамваї № 22 по вул. Бориспільська у напрямку ЗЗБК та автобуси №№ 51, 63 по вул. Бориспільська в напрямку ЗЗБК в напрямку станції метро "Червоний хутір".

"Просимо пасажирів врахувати цю інформацію під час планування поїздок", - повідомили в міській держадміністрації.

Також там зазначили, що стежити за зміною розкладу руху транспорту можна в Telegram "Зміни руху Київпастранс".

Як повідомлялося, російські війська знову атакують ракетами Київ, попередньо зафіксовано пожежі на кількох локаціях на лівому березі.

Джерело: https://t.me/KyivCityOfficial/15626

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС оголосив перерву у слуханні, на якому обирається запобіжний захід для фігуранта "Мідас" Миронюка

У межах ініціативи Bring Kids Back UA врятовано велику групу дітей з окупованих територій - Єрмак

Качка: Припинення повноважень наглядової ради "Енергоатома" - перший крок до наведення ладу та усунення корупції

Суд у Лондоні встановив ліміт витрат Боголюбова за різними судовими процесами з урахуванням нової справи ПриватБанку

Український військовий Кузнецов, арештований в Італії, припинив голодування, заявив Лубінець

Суд у Лондоні встановив ліміт витрат Боголюбова за різними судовими процесами з урахуванням нової справи ПриватБанку

Сирський: ЗС України нарощують підготовку екіпажів БПЛА та впроваджують стійкіші до РЕБ тактики й платформи

Аварійна ситуація з е/е виникла на Рівненщині, частина облцентру знеструмлена

Фігурант "Мідас" Миронюк може вийти під заставу в 136,6 млн грн – матеріали справи

МЗС та ЦСК забезпечать цілодобове реагування на ворожі інформкампанії проти України, зокрема із залученням ШІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА