Інтерфакс-Україна
18:02 30.10.2025

У Чернігові через ворожий удар пошкоджена конструкція телевежі, проводяться роботи з її стабілізації

1 хв читати

Внаслідок удару російських військ по центру Чернігова, завданого 29 жовтня, споруда телевежі зазнала пошкоджень, місцева влада просить містян не наближатися до об’єкту до завершення стабілізаційних робіт, повідомила пресслужба міської ради.

"Унаслідок удару російських військ по телевежі (завданого 29.10.2025 року) в центрі Чернігова споруда зазнала пошкоджень. З метою запобігання можливим надзвичайним ситуаціям та забезпечення безпеки містян найближчим часом проводитимуться роботи зі стабілізації конструкції", йдеться у повідомленні міськради у фейсбуці у четвер.

"Просимо чернігівців не наближатися до телевежі та обмежити перебування поблизу неї в радіусі до 200 метрів. Дотримання цих рекомендацій — запорука вашої безпеки", - зазначено у дописі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула, пʼятеро постраждали внаслідок авіаудару по Благодатівці Харківської області - прокуратура

В Україні пройшов Jazz Bez XXV

Трамп заявив, що сподівається на швидку реакцію України щодо мирної угоди

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки - Генштаб

Цивільна інфраструктура та житло в Одесі постраждали внаслідок ворожої атаки

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Сенатори США закликали Трампа віддати Україні 5 млрд доларів заморожених активів РФ

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

Мексика продовжить підтримувати дипломатичні ініціативи України для досягнення миру — Стефанчук

Шмигаль обговорив з новим міністром оборони Чехії розвиток безпекової співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА