Інтерфакс-Україна
02:36 07.12.2025

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

1 хв читати

Росія в ніч на неділю вдарила по Кременчуку Полтавської області, внаслідок чого в місті спостерігаються перебої з електропостачанням, повідомив міський голова Кременчука Віталій Малецький.

"Знову масований комбінований удар по об’єктах інфраструктури Кременчука. Наразі в окремих районах міста спостерігаються перебої з електропостачанням, водопостачанням та теплом", - написав він у Facebook.

Офіційну та підтверджену інформацію про наслідки буде оприлюднено обласною військовою адміністрацією після завершення оцінки ситуації, зазначив мер.

За його словами, всі міські служби працюють безперервно, щоб якнайшвидше відновити критичні системи.

Джерело: https://www.facebook.com/vitalii.maletskyi.official/posts/pfbid0eDfpjJWq31VzCukBQop5kJxJFeEnyuFuc8kWxdmqn5qZ7gqNHmsE4F9mMGcX7xKUl

ОСТАННЄ

Із УПЦ (МП) до ПЦУ перейшло майже 1,4 тис. релігійних громад у 2022-2025 рр. - Держетнополітики

У більшості регіонів України в ніч на четвер було скасовано обмеження е/е для населення

Американський Мін'юст після захоплення танкера під російським прапором відстежує кілька інших суден - генпрокурор США

В угрупованні "Курськ" спростували інформацію про окупацію Андріївки Сумської області

Кабмін спрямував до місцевих бюджетів 1,3 млрд грн на забезпечення діяльності фахівців із супроводу ветеранів

У міністра ветеранів Калмикової один помічник, п’ять штатних радників і п’ять радників на громадських засадах

ЄС готується до протистояння з Трампом з питання Гренландії - ЗМІ

СБУ: затримано одеситку, яка під виглядом вигулу собак коригувала для ворога обстріли по місту

Держетнополітики понад 3,3 тис. разів клопотала перед прикордонниками про виїзд за кордон військовозобов'язаних у 2025р., 14 - порушили умови

У Дніпропетровській області без світла 800 тис. споживачів - Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА