Інтерфакс-Україна
06:36 08.01.2026

Кіберполіція застерігає про шахрайство з посвідченнями водія

1 хв читати

Посвідчення водія, видане вперше на два роки не надсилається поштою, якщо його пропонують оформити онлайн, то це шахрайство, застерігає Кіберполіція.

"ГСЦ МВС та Кіберполіція застерігають: посвідчення водія видане вперше на два роки НЕ надсилається поштою. У соцмережах з'являються оголошення з обіцянками "оформити водійське онлайн, без присутності в ТСЦ" і надіслати його поштою. Це – шахрайство!", - сказано в повідомленні.

Зловмисники виманюють гроші та персональні дані, а натомість надсилають фальшиві документи без юридичної сили.

"Перше посвідчення водія видається лише особисто в сервісному центрі МВС після успішного складання практичного іспиту та пред'явлення паспорта. Ні поштою, ні за довіреністю – неможливо", – пояснює поліція.

"Поштову доставку мають лише обмін або відновлення посвідчення, якщо воно вже є в Кабінеті водія та Дії", – зазначено у повідомленні.

"Використання підроблених документів – кримінальна відповідальність", – застерігає поліція.

Джерело: https://t.me/UA_National_Police/56767

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До Ради надійшли заяви про відставки міністрів оборони та цифрової інформації - спікер

Наразі 5800 будинків у Києві без тепла із 6 тис., які були без нього на ранок – Ковальчук

РФ атакувала цивільні судна під прапорами Сент-Кіттс і Невіс та Коморських островів, загинув член екіпажу - громадянин Сирії

Сибіга: Україна чекає реакції на атаку РФ від країн, які засудили начебто удар української сторони по резиденції Путіна

Зеленський та міністр оборони Британії обговорили питання додаткових засобів ППО та можливий режим діяльності британського контингенту

У Харківській області працюють 770 Пунктів незламності, ще 71 готовий до розгортання - Синєгубов

Посли ЄС схвалили процедуру посиленої співпраці для надання Україні фіндопомоги у 2026-2027рр на EUR90 млрд

Сибіга: переконаний, що будуть додаткові рішення щодо посилення ППО

"Укренерго" у суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Міністр оборони Британії відвідав Дарницький район Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА