Інтерфакс-Україна
16:55 21.01.2026

Трамп: Україна була зіницею ока для Путіна, те, що сталося, –жахливо

1 хв читати
Трамп: Україна була зіницею ока для Путіна, те, що сталося, –жахливо
Фото: https://nypost.com/

Президент США Дональд Трамп заявив, що обговорював із Володимиром Путіним Україну, вона була його "зіницею ока", і війна, яка сталася, – це жахливо.

"Але я також успадкував безлад з Україною і Росією, чого ніколи б не сталося. І я дуже добре знаю Путіна. Ми з ним обговорювали Україну. Вона була його зіницею ока. Але він не збирався нічого робити. Я сказав: "Володимире, ти цього не зробиш". Він ніколи б цього не зробив. Те, що сталося, було жахливо", - сказав Трамп під час виступу на Всесвітньому економічному форумі у Давосі у середу.

Президент США також додав, що вже понад рік працює над врегулюванням війни в Україні. Крім того, він наголосив, що Європа має працювати над вирішенням цього.

"Вони мають працювати над Україною. Ми – ні. Сполучені Штати дуже далеко. Нас розділяє великий, прекрасний океан. Ми не маємо до цього жодного стосунку", - наголосив Трамп.

Як повідомлялося, Зеленський 20 січня повідомив, що, можливо, відвідає Всесвітній економічний форум у Давосі, якщо будуть готові документи для підписання або буде рішення щодо додаткового ППО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уже 78 університети підтвердили впровадження "зимового вступу" на "нульовий курс" - Міносвіти

Стубб не впевнений, що РФ схвалить 20-пунктний план і закликає посилити на неї тиск

ПС ЗСУ: за ніч знешкоджено 80 ворожих БпЛА із 94, є влучання на 10 локаціях

Довгострокова безпека, верховенство права та реформи є основою залучення інвесторів до України – глава BlackRock

Ворожий БпЛА влучив у багатоповерхівку на Одещині, евакуйовано 58 людей – ОВА

Росіяни завдали 726 ударів по 30 населених пунктах Запорізької області - ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 154 бойові зіткнення

За добу обстрілів на Харківщині під ударами були 3 населені пункти, постраждала одна людина – ОВА

У Києві без тепла залишаються трохи менше 3 тис. багатоповерхівок, за ніч підключили 227 - мер

Через атаки БпЛА на Дніпропетровщині постраждали дві людини, пошкоджені будинки та авто - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА