Вибори
13:42 12.11.2018

Дмитро Ярош закликав націоналістів об'єднатися на виборах-2019

1 хв читати
Дмитро Ярош закликав націоналістів об'єднатися на виборах-2019

Командувач Української добровольчої армії (УДА), народний депутат України Дмитро Ярош звернувся до націоналістів із закликом виступити на майбутніх у 2019 році виборах об'єднаною силою, виставивши єдиного кандидата в президенти і сформувавши єдиний список на вибори до Верховної Ради.

"У політичній війні" всіх проти всіх "націоналістам треба об'єднатися і виставити одного кандидата у президенти, а потім і сформувати єдиний список до Верховної Ради... Вважаю пропозицію партії "Свобода" про висунення (заступник голови партії, екс-віце-спікера Верховної Ради - ІФ ) Руслана Кошулинського єдиним кандидатом від націоналістичних організацій логічною і прийнятною. Звертаюся до націоналістів із закликом виступити на виборах об'єднаної силою, розширити політичний фронт до правоцентристського і перемогти заради України", - написав Д.Ярош на своїй сторінці в соцмережі Facebook у понеділок удень, зазначивши, що висловлює свою позицію не як командувач УДА, а як громадянин і націоналіст.

Він також наголосив, що особисто не претендує на жодні мандати і посади, а також вважає зваженою і правильною відмову голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока від участі в президентських виборах.

"Залишаюся переконаним, що будь-які вибори під час війни є непотрібними і такими, що порушують засади національного народовладдя", - додав Д.Ярош.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Дві третини українців за вибори одразу після завершення військового стану, у Зеленського росте індекс довіри

Ле Пен: Я вибула з перегонів у виборх 2027 року, але продовжу боротьбу

Зеленський розглядає можливість проведення виборів після встановлення режиму припинення вогню - The Economist

Президент Трамп висловив роздратування на адресу радника з нацбезпеки Волтца через витік інформації з чату в Signal та труднощі на спеціальних виборах в Конгресі – ЗМІ

КМІС: 77% українців негативно ставляться до проведення виборів під час тимчасового перемир’я

Дві третини українців проти виборів до завершення війни

Спецпосланець Трампа Віткофф вважає необхідними вибори в Україні

Віткофф: мета поточних переговорів – 30-денне припинення вогню для перемовин в цей період про повне припинення вогню

У Греції оберуть президента Міжнародного олімпійського комітету

Партія "Демокраатит", що виграла вибори до парламенту Гренландії, має намір протистояти домаганням Трампа на острів

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА