Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
23:10 25.11.2018

Тимошенко: Україна має терміново звернутися до учасників Будапештського меморандуму в зв'язку з нападом РФ в Азовському морі

1 хв читати
Тимошенко: Україна має терміново звернутися до учасників Будапештського меморандуму в зв'язку з нападом РФ в Азовському морі

Росія вперше відкрито зважилася на бойові дії, відкривши вогонь на поразку по українських суднах у Азовському морі, в зв'язку з цим Київ негайно повинен звернутися до держав-підписантів Будапештського меморандуму і скликати консультації на рівні глав держав, заявила лідер партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Є інформація про поранених українців. Командування Військово-морських сил констатує, що Росія веде прицільний вогонь на поразку", - написала вона на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук, повідомляє прес-служба партії в неділю.

Ю.Тимошенко висловила переконання, що в цій ситуації керівництву України треба негайно скликати РНБО, терміново офіційно інформувати країни світу і колективні органи про факти збройної агресії.

"Негайно відправляти офіційні повідомлення країнам-гарантам по Будапештському меморандуму і скликати консультації на рівні глав держав. Це той випадок, коли положення меморандуму кричуще і очевидно порушено і має бути застосований механізм переговорів, закладений в угоді", - зазначила політик.

Лідер ВО "Батьківщина" також закликає провести позачергове засідання Верховної Ради, на якому в закритому режимі обговорити стратегію і тактику протидії агресору і невідкладно інформувати громадян про те, що відбувається.

"Відсутність інформації від вищого керівництва держави сигналізує людям про розгубленість. Це деморалізує країну. Нація повинна бути згуртована по відношенню до ворога. Сподіваюся, всі наші моряки, захоплені росіянами, повернуться живими і здоровими", - написала Ю.Тимошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Угорщина розраховує на проведення зустрічі Трампа й Путіна в Будапешті попри відсутність порозуміння між США й РФ

Путін повинен відчути дедалі вищу ціну свого бажання продовжувати війну – Грем

Зеленський та європейські лідери заявляють про використання всієї вартості заморожених суверенних активів РФ для допомоги Україні

Ніхто не повинен тиснути на Україну в питаннях територій, ми всі повинні тиснути на Росію – Туск

Ніхто не повинен тиснути на Україну в питаннях територій, ми всі повинні тиснути на Росію – Туск

Адвокати Жеваго розкритикували спецрозслідування проти нього, Франція повторно розглядає його екстрадицію

Глава МЗС Німеччини закликав Трампа посилити тиск на Путіна для завершення війни в Україні

Туск заявив, що не в інтересах Польщі екстрадувати до Німеччини українця, затриманого за підозрою в підриві російських газопроводів – ЗМІ

Трамп повідомив, що минулого тижня у війні РФ проти України загинуло 7812 солдатів

Спілка ректорів України підбила підсумки вступної кампанії та обговорила напрями вдосконалення правил прийому у 2026 році

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА