14:42 07.12.2018

За чотири роки Тимошенко, Новинський і Ляшко не відвідали й половини засідань парламентських комітетів – КВУ

2 хв читати
За чотири роки Тимошенко, Новинський і Ляшко не відвідали й половини засідань парламентських комітетів – КВУ

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, голова "Опозиційного блоку" Вадим Новинський, співголови групи "Відродження" Віктор Бондар і Віталій Хомутиннік, голова групи "Воля народу" Ярослав Москаленко і лідер РПЛ Олег Ляшко ігнорують засідання парламентських комітетів, членами яких вони є.

За даними офіційних відповідей Комітетів ВР, які оприлюднили на сайті ВГО "Комітет виборців України" у п’ятницю, Ю. Тимошенко відвідала 4 із 45 засідань Комітету з питань прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин. При цьому у Комітеті повідомили, що засідання було пропущено виключно з поважних причин. Зокрема, через участь в інших заходах.

В.Новинський взяв участь в 14 із 80 засідань Комітету з питань культури і духовності. В. Бондар – в 25 із 135 засідань Комітету з питань Регламенту, В.Хомутиннік – 29 із 95 засіданнях Комітету з питань податкової та митної політики. У відповідях на запити не було зазначено, що засідання пропущено з поважних причин.

Я.Москаленко був зареєстрований на 19 із 82 засідань Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. О.Ляшко – на 33 із 95 засідань Комітету з питань податкової та митної політики.

Водночас голова "Самопомочі" Олег Березюк був присутній на 72 із 102 засідань Комітету з питань держбудівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, голова "БПП" Артур Герасимов – на 97 із 120 засідань Комітету нацбезпеки і оборони.

Найвищі показники відвіданих засідань в голови НФ Максима Бурбака. Він був присутній на 79 із 84 засідань Комітету у справах ветеранів та осіб з інвалідністю.

Таким чином, Ю.Тимошенко була присутня лише на 9% засідань Комітету, В.Новинський – 18%, В.Бондар – 19%, Я.Москаленко – 23%, В.Хомутиннік – 31%, О.Ляшко – 35%, О.Березюк – 71%, А.Герасимов – 81%, М.Бурбак – 94%.

"Керівники фракцій і груп здебільшого працюють у парламенті як медійні особи та організатори роботи своїх партій і фракцій. Тому для них може бути важливішим участь у прес-конференції чи виступ на телеканалі, аніж майже не помітна робота в засіданні парламентського комітету. Як результат – ми отримуємо низьку якість законодавчої роботи, що є хронічною проблемою цього скликання", - заявив голова КВУ Олексій Кошель.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кличко, Пальчевський і Ткаченко лідери мерських перегонів: соціологічне опитування

Підготовча група з проведення першого засідання ВР створила дві підгрупи

Перше засідання ВР IX скликання відбудеться 29 серпня - рішення підготовчої групи

ЦВК оприлюднить результати виборів в окрузі №210 після того, як встановить їх результати

"Слуга народу" витратила на передвиборчу кампанію більше за інші партії - ЦВК

Офіційна преса опублікувала список нардепів, обраних на виборах 21 липня

За скуповування голосів на виборах до ВР у Подільську місцевій мешканці загрожує до 7 років ув’язнення - Одеська облпрокуратура

ЦВК провела повторний підрахунок голосів виборців в одномандатному окрузі №50

ЦВК у п'ятницю визнала обраними 160 нардепів-мажоритарників

Поліція оголосила підозру п'ятьом членам ДВК округу №69 на Закарпатті через видачу бюлетенів на ім'я осіб, що перебували за кордоном

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА