Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
13:55 03.01.2019

Садовий: Ми маємо дати можливість емігрантам з українським корінням отримати громадянство

1 хв читати
Садовий: Ми маємо дати можливість емігрантам з українським корінням отримати громадянство

Лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий закликав надати можливість отримати громадянам інших країн, які мають українське коріння, друге громадянство – українське, пише "24 канал".

"Я переконаний, що ми повинні уможливити для тих, хто є українцем з діда-прадіда, живе в Америці, Канаді, можливість мати також і українське громадянство. Нехай платять податки тут, нехай мають український паспорт, ми повинні всі українці в світі бути як одне ціле, тому що наші посольства за кордоном чомусь ігнорують українців, які там живуть", – зазначив А.Садовий під час з'їзду партії у Києві в четвер.

Водночас політик наголосив, що єдиним виключенням, на його думку, мають бути мешканці країни-агресора.

"Єдине виключення – громадянство не можуть мати ті, хто живуть в країні-агресорі. Це принципова позиція", – наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ЗАЕС не буде працювати без України - Зеленський

Україна хоче побачити, як російські сили дійсно припинять вогонь - МЗС про "великоднє перемир'я" Путіна

Японія підписала з Україною угоду про виділення $3 млрд за механізмом ERA

Трамп: США підпишуть угоду з Україною про видобуток корисних копалин наступного четверга

Німеччина передала Україні партію військової допомоги, в тому числі нові САУ та ракети для ППО

Голова Львівської ОВА пропонує обмежити мерство 4 термінами, як у мера Львова Садового

Переговори між Україною та США в очному режимі будуть проведені тоді, коли для цього будуть напрацьовані документи

Трамп щодо війни в Україні: Байден міг це зупинити і Зеленський міг це зупинити, а Путін ніколи не повинен був цього починати

Рубіо про атаку РФ на Суми: Це трагічне нагадування, чому Трамп витрачає стільки часу і зусиль на досягнення миру

Зеленський про атаку Сум: Цієї п'ятниці минув рівно місяць як РФ відкинула пропозицію США про повне і безумовне припинення вогню

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА