Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
20:15 09.01.2019

МЗС України не прийматиме заявки про реєстрацію російських спостерігачів на вибори - Клімкін

1 хв читати
МЗС України не прийматиме заявки про реєстрацію російських спостерігачів на вибори - Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін у листі, направленому на адресу директора Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ Інгіборг Солрун Гісладоттір із запрошенням направити спостережну місію на президентські вибори в Україні зазначив, що МЗС не прийматиме заявки від російських спостерігачів.

"Серед інших цілком стандартних речей, зауважив, що МЗС України не прийматиме заявки про реєстрацію російських спостерігачів. Вважаю це за необхідне, коли йдеться про спостерігачів від країни-агресора й окупанта. До речі, таких прецедентів чимало в практиці ОБСЄ", - написав П.Клімкін на своїй сторінці у Facebook у середу ввечері.

При цьому міністр порекомендував тим, "хто вбачає можливим демократичне волевиявлення в Росії під парасолькою ФСБ без ризику для виборців (сподіваюся, це все-таки лише політична позиція, а не особисте переконання .. хоча, хто знає;)), нехай відстоює свою точку зору в правовому полі, як і годиться в правовій державі".

Тим, кому хочеться поспекулювати навколо речей типу використання "адмінресурсу" на виборах, П.Клімкін порадив згадати, що в 2004 році "дехто наголошував на необхідності відкриття більше ніж 300 (!) виборчих дільниць у Росії і серйозно над цим працював".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Німеччина викликає російського посла через сплеск кібератак

Лише 3 із 11 досліджених громад мають умови для безпечного проведення виборів після війни - ОПОРА

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Бідний про рішення МОК щодо юнацького спорту: РФ використовує тиск, підкуп та шантаж для потрібних для себе рішень

Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Трамп: Зеленський має бути реалістом. Мені цікаво, скільки часу пройде, поки вони проведуть вибори

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Російський закон про "безхазяйне" майно на ТОТ грубо порушує основоположні норми міжнародного права та права людини – МЗС України

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА