Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
10:51 11.01.2019

Медведчук: МЗС використовує адмінресурс з метою фальсифікацій на виборах

1 хв читати
Медведчук: МЗС використовує адмінресурс з метою фальсифікацій на виборах

Відмова МЗС приймати заявки про реєстрацію російських спостерігачів, рішення Верховного Суду про визнання правомірною дискримінаційної постанови ЦВК (прийнятої на підставі секретного циркуляра МЗС) щодо позбавлення права голосу мільйонів українців, які перебувають на території РФ, – це шлях до масових фальсифікацій під час виборів, заявив голова політради партії "За життя" і лідер руху "Український вибір" Віктор Медведчук.

"Мета усіх цих маніпуляцій – забезпечити "правильне" голосування на президентських виборах", - наголосив В.Медведчук, повідомляє прес-служба "Опозиційної платформи – За життя" в п'ятницю.

"Що далі? Проамериканське МЗС як філія "вашингтонського обкому" в Україні ініціює перенесення виборчих дільниць прямо до Вашингтона? Щоб там могли контролювати "правильність" голосування. А може, пану Климкіну простіше відкрито визнати, що його відомство приєдналося до кампанії політичного цькування і використання адмінресурсу проти єдиного кандидата від "Опозиційної платформи – За життя" та зробить все, щоб міжнародне співтовариство не отримувало інформацію про фальсифікації, спрямовані проти Юрія Бойка?", - додав В.Медведчук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Кардинали протягом ранку четверга не змогли обрати нового Папу Римського

Конклав не зміг обрати нового Папу

Глава МЗС Німеччини Вадефуль запевнив Україну в європейській підтримці

Сибіга зустрівся з делегацією Атлантичної Ради, проінформував про українське бачення щодо завершення війни

МЗС: Україна намагатиметься стати лідером у наданні зручного та якісного сервісу для своїх громадян за кордоном

У МЗС відкрили виставку новітніх зразків озброєння і військової техніки українського виробництва

Україна закликає усі іноземні держави утриматися від участі їхніх військовослужбовців у параді в Москві 9 травня - заява МЗС

Результати 1-го туру президентських виборів у Румунії свідчать про роботу РФ з просування на Заході своїх наративів - Климпуш-Цинцадзе

Мережко сподівається, що у другому турі виборів президента Румунії переможе здоровий глузд

Прокремлівський ультраправий кандидат і мер Бухареста вийшли в другий тур виборів президента Румунії – ЗМІ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА