Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
14:16 17.01.2019

Гриценко заявив про старт своєї виборчої кампанії

2 хв читати
Гриценко заявив про старт своєї виборчої кампанії

Кандидат у президенти України, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко заявив про початок своєї виборчої кампанії і висловив переконання в необхідності об'єднання зусиль з іншим кандидатом у президенти, мером Львова Андрієм Садовим, а також із музикантом і громадським діячем Святославом Вакарчуком.

"Ми починаємо старт кампанії, маємо юридичне право для цього. Вона передбачає не тільки роботу тут, а й роботу з людьми у країні і за кордоном", - оголосив він на прес-конференції в четвер у Києві.

Так, А.Гриценко повідомив, що має намір 22 січня відвідати з поїздкою Черкаську область.

"Уже сплановано участь кандидата на міжнародній конференції в Давосі, а також у конференції із безпеки в Мюнхені", - розповів А.Гриценко.

За його словами, прес-конференції у виборчому штабі відбуватимуться регулярно - мінімум щотижня.

А.Гриценко також висловив переконання у необхідності об'єднувати зусилля з А.Садовим і С. Вакарчук.

"Останній раз я спілкувався з Андрій Івановичем Садовим позавчора ввечері. Випили чай, поговорили про країну і про те, що потрібно знайти переможний формат. З Святославом Вакарчуком давно вже не спілкувався особисто, іноді використовуємо WhatsApp комунікацію... я вважаю, що нам потрібно об'єднувати зусилля. Усім", - сказав він.

За словами лідера партії "Громадянська позиція", "двері для об'єднання відкриті". Він також додав, що може йтися не лише про президентські вибори, а й про парламентські, які також мають відбутися в 2019 р.

При цьому А.Гриценко заявив, що не пов'язаний будь-якими зобов'язаннями з олігархами.

"Жоден з названих або неназваних олігархів, окрема й Петро Порошенко, що не поклав на мене жодних зобов'язань, які не дали б мені можливості реалізувати ту передвиборчу програму, яку я подав до ЦВК. Я так пройду весь цей шлях", - сказав він.

На запитання про те, чи знайомий А.Гриценко з народним депутатом Сергієм Льовочкіним, кандидат у президенти відповів, що знайомий і зустрічався кілька разів з ним "на різних заходах, які організовувалися в посольствах - США, Представництві ЄС".

"Якихось фінансових відносин немає, у бізнесі - ні", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Вибори до парламенту Нідерландів призначені на 29 жовтня

Новим президентом Південної Кореї став Лі Чже Мьон

Опозиціонер Лі Чже Мен лідирує на виборах президента Південної Кореї після опрацювання понад 55% бюлетенів

Прем'єр-міністр Польщі звернеться за вотумом довіри уряду і готує "аварійний план" на випадок конфронтації з новообраним президентом – ЗМІ

Заступник голови фракції "Батьківщина" Соболєв не виключає дострокових виборів у парламент Польщі

Україна у відносинах із Польщею повинна діяти раціонально, а не емоційно - Кондратюк

Вибір поляків на президентських перегонах може ускладнити євроінтеграцію України - Климпуш-Цинцадзе

Кароль Навроцький став новим президентом Польщі

Кароль Навроцький раптово вийшов уперед на президентських виборах у Польщі

Тшасковський мінімально відірвався від Навроцького у другому турі президентських виборах у Польщі – екзит-поли

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА