Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
11:25 22.01.2019

Луценко: Категорично заперечую, що Тимошенко - агент Кремля

1 хв читати
Луценко: Категорично заперечую, що Тимошенко - агент Кремля

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що не вважає лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко агентом Кремля.

"Категорично заперечую, що Юля - агент Кремля. Я для цього дуже багато знаю про неї", - сказав він в інтерв'ю Дмитру Гордону, яке опублікували на YouTube-каналі "В гостях у Гордона" в понеділок увечері.

При цьому Ю.Луценко вважає, що "шалений популізм" Ю.Тимошенко та її ставка виключно на свою непогрішність - дуже небезпечна.

"Юля - куля, яка летить тільки по їй відомій траєкторії. Але ось в цьому то і є небезпека. У неї величезні можливості, але вона це робить тільки так, як вважає вона", - сказав Генпрокурор.

За його словами, у нього з лідеркою партії "Батьківщина" "особисті людські добрі стосунки".

"З Юлією Тимошенко у мене особисті відносини. Я з нею разом працював і разом сидів, разом був на Майдані і разом в парламенті. Скажу відверто, у мене з нею особисті людські добрі стосунки. Ми - на "ти", по імені", - додав Ю.Луценко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Спілка ректорів України підбила підсумки вступної кампанії та обговорила напрями вдосконалення правил прийому у 2026 році

Дорога Херсон-Миколаїв непроїзна через дрони вже давно, під загрозою - інші міста – екснардеп Луценко

"Батьківщина" зареєструє у Раді альтернативний президентському законопроєкт щодо посилення повноважень НАБУ та САП

Лідер "Батьківщини" Тимошенко назвала світлим днем в Раді обмеження незалежності НАБУ/САП

Ексгенпрокурор Луценко повідомив, що його зняли з військового обліку через інвалідність

Ексгенпрокурор Луценко підтвердив своє призначення командувачем взводу ударних безпілотників

Луценко вступив до партії "Євросолідарність"

Велика палата ВС залишила в силі рішення, за яким ВРП зобов'язана розглянути скаргу Януковича про притягнення Луценка до дисциплінарної відповідальності

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА