Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
15:00 23.01.2019

Тимошенко: За п'ять років Україна буде енергетично незалежною

1 хв читати
Тимошенко: За п'ять років Україна буде енергетично незалежною

Лідерка Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко ставить завдання за 5 років прозвітувати перед народом про досягнення Україною енергетичної незалежності.

"Енергетична незалежність може стати для України реальністю. Її не треба випрошувати, енергетичну незалежність треба здобувати. Ставлю перед собою завдання, щоб через 5 років я могла звітувати про те, що в Україні досягнута енергетична незалежність повною мірою. І тоді ми зміцнимо свою політичну незалежність", – зауважила Ю.Тимошенко в коментарі журналістам після подачі документів на реєстрацію до ЦВК.

Вона також переконана: Україна має достатньо покладів для забезпечення себе природнім газом та вугіллям, яке сьогодні також завозиться з-за кордону.

"Ми маємо достатньо урану, щоб і себе забезпечити ядерним паливом, і допомогти іншим країнам. Але ми вже десятиліття не маємо свого заводу з виробництва ядерного палива", – сказала політик та висловила впевненість, що такий завод можна буде побудувати за 5 років.

Також, за словами Ю.Тимошенко, в Україні "на нульовій відмітці перебуває розвиток відновлювальної енергетики". Але вона запевнила, що її команда має чітку програму, як розвинути цей напрямок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Єврокомісія завершила логістичну операцію з передачі Україні теплової електростанції з Литви

Асоціація суб’єктів розподіленої та маневрової генерації створена в Україні

Найбільша в історії ЄС логістична операція: Єврокомісія повністю перемістила з Литви до України теплову електростанцію

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Енергетики відновили електропостачання для понад 324 тис. родин на Миколаївщині після нічного обстрілу дронами

Португалія зробить перший внесок до енергетичного фонду України у €600 тис. — Свириденко

Португалія може розмістити свої сили в Україні і брати участь в миротворчих місіях, але сьогодні це ще не передбачено, - прем'єр

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

Україна та Португалія підписали угоду про партнерство у виробництві морських дронів – Зеленський

В Мінінформації Сербії вибачилися перед Україною за заяву очільника відомства про "платню територіями"

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА