Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
13:55 01.02.2019

Садовий: Є попередня домовленість про об'єднання "Самопомочі" з іншими політсилами на парламентських виборах

1 хв читати
Садовий: Є попередня домовленість про об'єднання "Самопомочі" з іншими політсилами на парламентських виборах

Лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий не вбачає проблем для об'єднання своєї політичної сили з іншими партіями під час проведення парламентської виборчої кампанії.

"Я не бачу жодних проблем щодо об'єднання на парламентську кампанію, і тут є попередня домовленість і "Громадянської позиції"... і "Сили людей" і "ДемАльянсу", і Вакарчука (музикант і громадський діяч Святослав Вакарчук - ІФ), тобто всі готові бути разом, але ви розумієте... це потрібно технологічно побудувати, тому що є амбіції, хто яке місце займатиме, хто які зобов'язання один перед одним має", - сказав А.Садовий у п'ятницю в Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

ЦВК напрацювала пропозиції щодо законодавчого врегулювання повоєнних виборів

Енергопостачання лікарень і електротранспорту Львова не налагодилося – Садовий

Садовий після розмови зі Свириденко: Подачу електроенергії по частині обʼєктів критичної інфраструктури Львова відновлено

Трамп: у Венесуелі не буде виборів щонайменше протягом 30 днів, Родрігес співпрацює з США

КМІС: 10% українців вважають, що вибори потрібно проводити до припинення вогню

Українці найбільше чекатимуть від політиків в разі проведення виборів завершення війни та боротьби з корупцією – досліждення Ipsos

Арахамія: Одночасні вибори й референдум можуть забезпечити легітимність плебісциту

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА