Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
09:53 18.02.2019

Лайчак на зустрічі з Клімкіним висловив жаль щодо відмови Києва допустити на вибори спостерігачів із РФ

1 хв читати
Лайчак на зустрічі з Клімкіним висловив жаль щодо відмови Києва допустити на вибори спостерігачів із РФ

Нинішній голова Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак на зустрічі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним висловив жаль щодо відмови української сторони допускати на президентські вибори спостерігачів - громадян РФ, а також висловив сподівання на конструктивну взаємодію України з ОБСЄ.

Як зазначено в релізі ОБСЄ, М.Лайчак повторив свій жаль щодо рішення української влади, яка "де-факто відмовляє в акредитації міжнародним спостерігачам БДІПЛ із паспортами РФ".

"Я, як і раніше, переконаний, що неприйняття акредитації для всіх спостерігачів БДІПЛ не відповідає зобов'язанням ОБСЄ і, отже, не відповідає найкращим інтересам ОБСЄ, України або її народу", - сказав він.

Нинішній голова ОБСЄ також зазначив, що оскільки сприяння врегулюванню кризи в Україні та навколо неї є ключовим пріоритетом для головування Словаччини в ОБСЄ, то "ми розраховуємо на конструктивну взаємодію України з ОБСЄ".

Крім того, він запропонував низку конкретних заходів щодо зменшення гуманітарних наслідків кризи в Україні та навколо неї для найбільш постраждалих людей. "Ці невеликі, але дуже конкретні пропозиції матимуть реальне значення для людей на місцях", - додав М.Лайчак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Сайт Верховної Ради закритий на технічні роботи

Першу партію танків М1А1 Abrams поставлено в Україну

Україні необхідно визначитися з бюджетним сценарієм-2026 і мати ясність у стратегії реформ – глава місії МВФ

Мерц про постачання Україні додаткових систем Patriot: Це питання не годин, а днів і тижнів

Голова МКС: Через Римський статут Україна приєднується до спільноти країн, які прагнуть припинити безкарність за найсерйозніші злочини

Мер латвійського міста Огре поранений під час російського обстрілу в Україні

Італійські інвестори наразі більш обережні до України, ніж торік

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Рубіо: Трамп мав на увазі передачу Україні американського озброєння, яке мають союзники по НАТО, з подальшою закупкою заміни у США

Україна завершила скринінг з ЄС за переговорним Кластером 4, залишився ще один

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА