Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
06:38 01.03.2019

Зеленський: Україні рано чи пізно не уникнути переговорів з Росією, але жодних поступок щодо незалежності та цілісності країни бути не може

1 хв читати
Зеленський: Україні рано чи пізно не уникнути переговорів з Росією, але жодних поступок щодо незалежності та цілісності країни бути не може

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський вважає, що Україні рано чи пізно доведеться проводити переговори із Російською Федерацією для припинення війни на Донбасі, але предметом їх не можуть бути жодні поступки щодо незалежності та територіальної цілісності країни.

"Головна мета кожного українця - це зберегти життя людей. Тому перший крок - це припинення вогню. Як ми можемо це зробити - це лише переговори. У нас з вами є лише Мінські домовленості, вони не працюють, але ми вдячні Заходу, що у нас хоча б щось є. Я вважаю, що ми маємо розширити стіл, залучити Великобританію, залучити США", - сказав він під час скайп-включення в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" у четвер увечері.

"Але, ви знаєте, як сказав перший президент України Леонід Макарович Кравчук: "У нас війна". З першого дня це не АТО, у нас реальна війна між Росією і Україною, тому ми не зможемо уникнути переговорів між Україною і Росією. Що стосується компромісів, то ніяких компромісів з приводу суверенітету, незалежності України не може бути. Ми не торгуємо нашими людьми, ми не торгуємо нашими територіями", - наголосив В.Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Україна отримає фінансування з заморожених активів РФ у 2026, переконаний Зеленський

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

Зеленський сподівається, що ЄС зможе прийняти практичне рішення щодо використання заморожених росактивів до кінця 2025 р.

Україна надала усі деталі щодо своїх потреб ППО під час "Коаліції охочих" - Зеленський

Зеленський закликав учасників Коаліції охочих допомогти фінансувати необхідний обсяг імпорту газу

Зеленський розповів королю Чарльзу ІІІ про ситуацію в Україні

Спецпредставник Путіна Дмітрієв прилетів на переговори до США – ЗМІ

Стармер привітав Зеленського на Даунінґ-стріт, підтвердив підтримку України

Коаліція охочих обговорить гарантії безпеки для України – Зеленський

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА