Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
10:30 01.03.2019

Гриценко: Штаб Порошенка дав команду агентствам скасувати заброньовану зовнішню рекламу на квітень

1 хв читати
Гриценко: Штаб Порошенка дав команду агентствам скасувати заброньовану зовнішню рекламу на квітень

Штаб кандидата у президенти України Петра Порошенка дав команду рекламним агентствам скасувати заброньовану зовнішню рекламу на квітень по всій країні, заявив лідер партії "Громадянська позиція", кандидат у президенти Анатолій Гриценко.

"Порошенко здався і вже пакує валізи? На фоні вселенського скандалу "мародерство на крові" і після вчорашнього ефіру на Плюсах, який дивилися мільйони людей, сьогодні зранку штаб Порошенка дав команду рекламним агентствам: скасувати попередньо заброньовану зовнішню рекламу на квітень місяць. По всій країні. "Титаник" впевнено іде своїм курсом", - написав він на своїй сторінці в Facebook у п’ятницю зранку, прикріпивши до своєї публікації відповідну світлину.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Лише 3 із 11 досліджених громад мають умови для безпечного проведення виборів після війни - ОПОРА

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Трамп: Зеленський має бути реалістом. Мені цікаво, скільки часу пройде, поки вони проведуть вибори

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Зеленський очікує від депутатів їхнє бачення щодо виборів під час воєнного стану

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА