Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
09:15 18.03.2019

Об'єднання опозиційних сил забезпечило Вілкулу ще більшу перевагу над Бойко - дані соцдослідження

2 хв читати
Об'єднання опозиційних сил забезпечило Вілкулу ще більшу перевагу над Бойко - дані соцдослідження

Успішне об'єднання опозиційних сил і підтримка Євгеном Мураєва принесли додатковий рейтинг кандидату в врезіденти від "Опозиційного блоку" Олександру Вілкулу.

Про це свідчать результати соціологічного опитування Фонду "Українська політика", проведеного спільно з Інститутом маркетингу і консалтингу в період з 04 ​​березня по 10 березня 2019 року.

Лідера опозиції О.Вілкула вже підтримує 9,1% опитаних. Водночас самовисуванець Юрій Бойко, якого в листопаді 2018 виключили з фракції "Опозиційного блоку" "за співпрацю з владою і зрада інтересів виборців" - свої стартові позиції розгубив і зараз ледь набирає 8,2%.

"На тлі скандалів і відсутності чітких дій, які, багато в чому, замінюються відвертим популізмом, Юрій Бойко поступово здає позиції. Незважаючи на заклики до об'єднання, команда Бойко так і не змогла отримати підтримку інших кандидатів в президенти, в чому, як видно, проявляється нездатність до співпраці і відсутність будь-якої стратегії в діях", - відзначають автори дослідження.

Політолог Кость Бондаренко вважає, що Ю.Бойко демонструє поступове зниження своїх позицій в міру того, як серед виборців поширюється інформація про його вихід з "Опозиційного блоку".

Другим фактором, який стимулював зростання рейтингу О.Вілкула, стала підтримка "медійно розкрученого Е.Мураева".

Раніше О.Вілкула також підтримали партія "Сильна Україна" і її глава Світлана Фабрикант, Михайло Добкін ( "Християнські соціалісти"), громадський рух "Партія миру" (Максим Гольдарб), представники металургів, шахтарів, суднобудівників, профспілкових організацій та громадських рухів.

Загалом фахівці опитали 3986 респондентів. Структура вибірки: 23 обласних центри (крім Донецька і Луганська) та м.Київ, 5 великих міст (Маріуполь, Кам'янське, Кременчук, Бровари, Кривий Ріг), 24 малих міста, 26 селищ, 64 села. Похибка становить ± 1,5%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Проведення виборів потребує припинення вогню – Зеленський

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

Довіра до США і НАТО суттєво впала в Україні, до ЄС і Зеленського не змінюється, лише 9% громадян за вибори під час війни

Консерватор Каст здобув перемогу на виборах президента Чилі

Лише 3 із 11 досліджених громад мають умови для безпечного проведення виборів після війни - ОПОРА

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Трамп: Зеленський має бути реалістом. Мені цікаво, скільки часу пройде, поки вони проведуть вибори

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА