Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
19:36 24.03.2019

Поки є ризики втручання в результати виборів Україна повинна обережно ставитись до електронних форм голосування

1 хв читати

Генеральний директор організації "Комітет виборців України" Олексій Кошель вважає, що поки є ризики втручання в результати виборів, Україна повинна дуже обережно ставитись до електронних форм голосування.

"Електронне голосування сьогодні навіть окремі європейські країни, наприклад Франція, відмовляються вводити, так як є дві ключові проблеми. Кібербезпека, і ми бачимо, що ця проблема більш ніж актуальна для України. Поки є Росія, поки є ризики втручання, ми повинні дуже обережно ставитись до електронних форм голосування. Проблема номер два - це недовіра до виборчих процесів і до підрахунку голосів", - сказав він в ефірі телеканалу "Прямий".

Що стосується великої кількості кандидатів у президенти поточного року, то О.Кошель зазначив, що КВУ свого часу, вже пропонував зміни до виборчого законодавства, в частині збільшення суми застави до 10 млн грн, водночас, пропонувалося повертати кошти не тільки тим, хто пройшов до другого туру, а всім, хто подолав 3% бар'єр.

На його думку, це не вирішило проблему повністю, але могло б скоротити кількість кандидатів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Вучич заявив про можливість дострокових парламентських виборів на тлі масових протестів

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

Екзит-пол на парламентських виборах у Нідерландах зафіксував незначну перевагу лівоцентристської D66 над ультраправою PVV - ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Незалежна кандидатка Кетрін Конноллі перемогла на виборах президента Ірландії – ЗМІ

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

Климпуш-Цинцадзе: у парламенті Чехії може бути сформована коаліція меншості з проєвропейською орієнтацією

Прем'єр Чехії Фіала визнав результат парламентських виборів та перемогу Бабіша

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА