Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
19:37 29.03.2019

Понад 6,3 млн телеглядачів подивилися серіал "Слуга народу-3"

1 хв читати
Понад 6,3 млн телеглядачів подивилися серіал "Слуга народу-3"

Понад 6,3 млн телеглядачів подивилися серіал "Слуга народу-3" 27 і 28 березня на телеканалі "1+1", найвищі показники - у другої серії, повідомляє PR-служба студії "Квартал 95" із посиланням на дані "1+1".

"Загальне охоплення трьох серій перевищило 6,3 мільйона глядачів. Швидко набирає кількість переглядів серіал "Слуга народу-3" і в інтернеті. Першу серію подивилися понад 1,3 мільйона, другу – більше ніж 900 тисяч, а третю - майже 700 тисяч", - йдеться в повідомленні.

Головну роль у серіалі "Слуга народу" грає кандидат у президенти Володимир Зеленський.

Раніше громадська організація "Комітет виборців України" попросила Національну раду з питань телебачення і радіомовлення перевірити фільм "Слуга народу" та інші відеофільми й авторські програми з провідними кандидатами в президенти України на предмет дотримання виборчого законодавства.

КВУ також вважає, що телефільм "Слуга народу" необхідно або не транслювати в період виборчої кампанії, або оплатити ефірний час, де в кадрі перебуває кандидат, із виборчого фонду.

Водночас у КВУ заявили, що показ фільму "Слуга народу-3" під час виборчого процесу має розглядатися як передвиборна агітація на користь кандидата в президенти України В.Зеленського і має бути сплачений з виборчого фонду кандидата.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Російський намір щодо Добропілля був показати силу перед Аляскою, і фактично для окупанта це закінчується його знищенням - Зеленський

Зеленський доручив МЗС і ОП провести аудит роботи з партнерами в рамках оборонних коаліцій

Зеленський: У день перемовин росіяни вбивають, і це багато про що говорить

Зеленський доручив уряду, ОП і секретарю РНБО оновити план зовнішньополітичної роботи на період до кінця року

Зеленський: Головне, щоб зустріч на Алясці відкрила можливість до сутнісної розмови лідерів у тристоронньому форматі

Макрон і Зеленський домовилися зустрітися після саміту на Алясці - ЗМІ

Трамп: Важливішою за двосторонню зустріч з Путіним буде тристороння за участі Зеленського

Президент Аргентини готовий докласти особистих зусиль до гарантій безпеки для України

Зеленський завершив візит до Лондона

Зеленський і Стармер обговорили гарантії безпеки для сталого миру, якщо США вдасться дотиснути РФ до змістовної дипломатії

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА