Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
09:20 31.03.2019

У "день тиші" харківська поліція зареєструвала 22 повідомлення про порушення виборчого законодавства

2 хв читати

За минулу добу поліція зареєструвала 22 повідомлення про порушення Закону України "Про вибори президента України" на території Харківської області, зокрема 10 - про незаконну агітацію.

"10 фактів пов'язані з незаконною агітацією, 6 - із виявленням порушень у роботі виборчих дільниць, один факт розпивання спиртних напоїв на робочому місці та 5 інших фактів", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

Працівники Новобаварського відділу поліції перевірили заяву жителя Харкова, який повідомив, що на вулиці Полтавський шлях триває виборча агітація і роздача грошей. "З'ясувалося, що за цією адресою розташовується регіональний передвиборний штаб одного з кандидатів у президенти України, де проходив ситуаційний тренінг і розглядалися питання можливої поведінки виборців. Під час перевірки заяви факту підкупу громадян не встановлено, агітація не проводилася. Порушень чинного законодавства "Про вибори президента Україна" поліцейські не виявили", - наголошується в повідомленні відділу комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

До Новобаварського відділу поліції Харкова звернувся голова дільничної комісії, який повідомив, що близько 12:30 на виборчій дільниці стався конфлікт з охоронцем приміщення, який перебував у стані алкогольного сп'яніння. За цим фактом правоохоронці склали протокол за ст.179 (розпивання спиртних напоїв на виробництві) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Працівники Чугуївського відділу поліції області склали протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.212-14 КУпАП (порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях) щодо директора магазину, який не зняв зі стіни агітаційну листівку кандидата в президенти України.

Повідомлення про розміщення бігбордів агітаційного характеру надходили до Шевченківського, Новобаварського, Московського, Немишлянського відділів поліції Харкова, а також Лозівської і Дергачівський ОП області.

Крім того, до поліції надійшли кілька заяв про порушення в роботі виборчих дільниць.

Усі звернення зареєстровані в журналі заяв та повідомлень територіальних відділів поліції. За кожним фактом триває перевірка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Окупанти вдарили "Молнією" по Харкову, поки без постраждалих - Синєгубов

Окупанти не дотримувались оголошеного перемир’я і 10 травня спробували штурмувати на куп'янському напрямку – ОТУ "Харків"

На Харківщині через ворожі обстріли постраждали 5 мирних мешканців - прокуратура

За дві доби "перемир'я" РФ не припинила обстрілювати Сумщину, загинули троє цивільних та семеро поранені - ОВА

Росія продовжує атакувати на фронті, за перемир‘я хоче видати тільки відсутність "шахедів" - ЦПД

Кардинали протягом ранку четверга не змогли обрати нового Папу Римського

Путінське "парадне перемир'я" виявилося фарсом, Україна адекватно реагує на обстріли і надає інформацію партнерам – Сибіга

В ЦПД заявили про порушення Росією самопроголошеного "перемир‘я"

Харків отримає шість тролейбусів Skoda 21Tr з чеського міста Брно - МЗС

Конклав не зміг обрати нового Папу

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА