Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
14:26 31.03.2019

Мер Житомира та голова ОДА сфотографувалися зі своїми бюлетенями - "Опора"

2 хв читати

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич і мер Житомира Сергій Сухомлин сфотографувалися з бюлетенями біля виборчої урни на дільницях для голосування, після чого розмістили фотографії на своїх сторінках у соцмережі Фейсбук, повідомляє громадянська мережа "Опора".

"Фото Ігор Гундич опублікував на своїй сторінці в мережі Facebook. На фото він тримає в руках розгорнутий бюлетень, який опускає в ящик для голосування. Прізвища кандидатів та позначки на фото розмиті, проте, можна припустити, що коли було зроблено це фото, інші особи, які є на дільниці, могли побачити позначку, за кого Ігор Гундич віддав свій голос", - йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті "Опори" в неділю вдень.

Крім того, у громадянській мережі додали, що фотографію з бюлетенем також опублікував на своїй сторінці в Facebook і мер обласного центру Сергій Сухомлин.

"Відповідно до частини 1 статті 7 Закону України "Про вибори президента України" голосування на виборах президента України є таємним: контроль за волевиявленням виборців забороняється. Фотографування, відеофіксація будь-яким способом результатів волевиявлення виборців в кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування", - нагадують в "Опорі".

В Україні в неділю, 31 березня, проходить перший тур чергових виборів президента країни. Голосування закінчиться о 20:00. У бюлетень для голосування внесено рекордну в історії України кількість кандидатів - 39.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Суд відсторонив від посади на два місяці і запровадив нічний домашній арешт керівнику Департаменту транспортної інфраструктури КМДА

Держетнополітики винесено УПЦ (МП) припис про усунення до 18 серпня порушень законодавства про свободу совісті та релігійні організації

АМКУ продовжує розгляд справи про порушення конкуренції двома найбільшими фармдистриб’юторами

Шістьом столичним посадовцям оголосили підозри у справі про збитки на 46 млн грн – генпрокурор

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Рішення ЄСПЛ буде використовуватися для дипломатичного тиску на РФ та стане основою роботи інших інституцій, зокрема, спецтрибуналу по агресії- уповноважена

ЄСПЛ визнав РФ винною у великій справі за скаргами України і Нідерландів – ЗМІ

НБУ оштрафував СК "Ультра Альянс" на 5,665 млн грн. за порушення у сфері фінмоніторингу

Гетманцев після виявлення порушень закликав гральний бізнес не ухилятися від податків

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА