Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
10:02 01.04.2019

У штабі Порошенка закликають проєвропейських кандидатів, які не вийшли у другий тур, підтримати чинного президента

1 хв читати

У виборчому штабі кандидата в президенти України Петра Порошенка закликають кандидатів, які не вийшли у другий тур за підсумками голосування, підтримати чинного главу держави.

"Закликаємо кандидатів від демократичних сил, які не вийшли до другого туру, підтримати демократичних проєвропейських кандидатів", - сказав народний депутат, член виборчого штабу П.Порошенка Максим Саврасов на брифінгу в понеділок у Києві.

Він також запросив волонтерів, які підтримували демократичних проєвропейських кандидатів, долучитися до команди П.Порошенка.

"Давайте разом забезпечувати чесні вибори в другому турі", закликав М.Саврасов.

В Україні в неділю, 31 березня, відбувся перший тур чергових виборів президента країни. За підсумками опрацювання 55,5% протоколів ЦВК, шоумен Володимир Зеленський набирає 30,25% голосів виборців, П.Порошенко - 16,54%, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко - 13,09%, а кандидата від "Опозиційної платформи - За життя "Юрій Бойко - 11,51%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Порошенко передав у війська 25 комплексів "Ай-Петрі"

Климпуш-Цинцадзе: у парламенті Чехії може бути сформована коаліція меншості з проєвропейською орієнтацією

Прем'єр Чехії Фіала визнав результат парламентських виборів та перемогу Бабіша

Глава МЗС Ізраїлю привітав Андрея Бабіша з перемогою на парламентських виборах у Чехії

Партія Андрея Бабіша ANO лідирує на парламентських виборах у Чехії після підрахунку понад 60% голосів

"Євросолідарність" ініціює переспрямування 200 млрд грн на потреби ЗСУ в проєкті держбюджету-2026, повідомив Порошенко

Перша партія протирозвідувальних комплексів "Ай-Петрі" з держзамовлення надійшла в ЗСУ, повідомив Порошенко

Незважаючи на спроби РФ підірвати демократичні вибори, народ Молдови підтвердив своє європейське майбутнє - Сибіга

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА