Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
13:21 02.04.2019

Тимошенко не закликала українців голосувати за Порошенка або Зеленського в другому турі виборів

1 хв читати
Тимошенко не закликала українців голосувати за Порошенка або Зеленського в другому турі виборів

Лідерка партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко, яка балотувалася на посаду президента України, вважає, що жоден із кандидатів, котрі пройшли до другого туру президентських виборів за підсумками голосування 31 березня, не спроможний вирішити проблеми, з якими сьогодні стикається Україна.

"Країна нині перебуває в такому кризовому стані, у війні, в економічній руїні, в крайній бідності, в руйнуванні інститутів управління країною - виклики перед Україною дуже великі. Біда в Україні дуже велика. І я вважаю, що жоден із кандидатів, який за рішенням ЦВК перебуває у другому турі, не впорається з цими викликами й не припинить ні війну, ні біду", - заявила Ю.Тимошенко на прес-конференції у вівторок у Києві.

"Тому брати відповідальність за будь-які поради зараз я не можу", - додала вона.

Політик також заявила, що її команда спрямує зусилля на те, щоб не допустити фальсифікацій у другому турі президентських виборів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

Спілка ректорів України підбила підсумки вступної кампанії та обговорила напрями вдосконалення правил прийому у 2026 році

Климпуш-Цинцадзе: у парламенті Чехії може бути сформована коаліція меншості з проєвропейською орієнтацією

Прем'єр Чехії Фіала визнав результат парламентських виборів та перемогу Бабіша

Глава МЗС Ізраїлю привітав Андрея Бабіша з перемогою на парламентських виборах у Чехії

Партія Андрея Бабіша ANO лідирує на парламентських виборах у Чехії після підрахунку понад 60% голосів

Незважаючи на спроби РФ підірвати демократичні вибори, народ Молдови підтвердив своє європейське майбутнє - Сибіга

Росія не змогла дестабілізувати Молдову – Зеленський

Спроби Путіна нав'язати свій сценарій зазнали поразки на виборах у Молдові - Стефанчук

Климпуш-Цинцадзе про результати виборів у Молдові: Країна зберігає курс на євроінтеграцію, що відповідає стратегічним інтересам України

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА