Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
17:13 03.04.2019

Зеленський випереджає Порошенка в другому турі президентських виборів - екзит-пол "112 Україна" та "NewsOne" у першому турі

1 хв читати
Зеленський випереджає Порошенка в другому турі президентських виборів - екзит-пол "112 Україна" та "NewsOne" у першому турі

У другому турі виборів президента України шоумен Володимир Зеленський набирає 49,4%, а нинішній глава держави Петро Порошенко 19,8%, свідчать результати екзит-полу телеканалів "112 Україна" та "NewsOne", проведеного в день голосування в першому турі Інститутом соціальних досліджень і консалтингу SORA (Австрія) спільно з Центром "Соціальний моніторинг" (Україна).

Як повідомляється на сайті Центру "Соціальний моніторинг", на запитання: "За кого Ви проголосуєте, якщо в другому турі будуть В.Зеленський і П.Порошенко?", 49,4% віддали перевагу шоумену, а 19,8% респондентів - нинішньому президенту.

Ще 19,2% опитаних вагалися з відповіддю, а 11,6% сказали, що не братимуть участі в голосуванні.

Екзит-пол телеканалів "112 Україна" і "NewsOne" проводили спільно Інститут соціальних досліджень і консалтингу SORA (Австрія) і Центр "Соціальний моніторинг" (Україна). Було опитано понад 29,5 тис. виборців на виході з 500 виборчих дільниць у день виборів президента України 31 березня 2019 року методом персонального індивідуального інтерв'ю. Статистична похибка не повідомляється.

Як повідомлялося, кандидат у президенти України В.Зеленський набирає 30,24% голосів, а нинішній глава держави П.Порошенко - 15,95% голосів виборців у першому турі президентських виборів за підсумками обробки 99,99% протоколів через систему "Вибори".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Зеленський закликав учасників Коаліції охочих розробити працездатну рамку для розгортання сил стримування в Україні

Зеленський готовий зустрітися з Трампом під час Дня подяки, щоб остаточно узгодити угоду – Єрмак

Мерц: Ми прагнемо якнайшвидшого припинення вогню, справедливого і тривалого миру для України

Стармер перед засіданням Коаліції охочих переговорив із Зеленським

Зеленський наклав санкції проти 56 морських суден, які у 2022–2025рр незаконно вивозили українську продовольчу продукцію

Зеленський поділився із Мерцом свіжими деталями роботи над кроками для закінчення війни

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

Зеленський: росіяни застосували 22 ракети різних типів та понад 460 дронів, відомо, що чотири дрони залетіли до Молдови та Румунії

Зеленський підписав указ про посилення захисту прав дітей в умовах агресії РФ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА