Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
13:50 09.04.2019

Аласанія: Якщо кандидати не прийдуть на "Суспільне", їх замінять

1 хв читати
Аласанія: Якщо кандидати не прийдуть на "Суспільне", їх замінять

Якщо кандидати в президенти України Володимир Зеленський і Петро Порошенко не з'являться на дебати 19 квітня в студію Суспільного мовника, то їх замінять чимось нейтральним, заявив голова НСТУ Зураб Аласанія.

"На екрані, якщо жоден із кандидатів не з'явиться, у нас буде напоготові щось нейтрального характеру, наприклад, маленьке звірятко, яке буде загортати своїми ручками що-небудь, і в той же час буде бігучий рядок: Вибачте, кандидат ... не з'явився на дебати", - сказав він на спільному брифінгу ЦВК і Національної телерадіокомпанії у вівторок, повідомляє "Українська правда ".

При цьому глава НСТУ заявив, що вся підготовча робота буде зроблена, вона вже є в кошторисі, буде готова студія і модератор.

За словами З.Аласанії, він не виключає того, що офіційні дебати можуть збігатися у часі з ток-шоу, яке можуть провести кандидати на стадіоні "Олімпійський".

Крім того, голова правління НГТУ додав, що говорити про чіткі домовленості поки неможливо, так як штаби кандидатів між собою продовжують "гру".

Також З.Аласанія додав, що штаб В.Зеленського пропонував провести дебати на "Олімпійському", а потім приїхати в студію "Суспільного", однак, за словами голови правління НСТУ, це неможливо, оскільки зустріч на стадіоні запланована на 19:00, а дебати в студії - на 20:00.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Заступник міністра освіти Трофименко: В 2025-2026 роках пройде близько 60 виборів ректорів – "обнулення" термінів не буде

В Раді формується робоча група з питання можливих виборів президента під час воєнного стану - Арахамія

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА